Стародавні вавілоняни вирішили організувати свій календар навколо семи днів тижня, і кожен день відповідав одній з семи планет, видимих неозброєним оком. (Але планети можна використовувати в лапках, тому що дві з них - Сонце і Місяць - технічно не планети), передають Патріоти України.
«Дитина понеділка гарна особа», вона чутлива і наповнена свіжістю і молодістю, пов’язаною з Місяцем.
«Дитина вівторка сповнена благодаті і милосердя», точніше можна інтерпретувати як сповнена позитивної енергії і руху.
«Дитя середи повно скорботи», його можна охарактеризувати, як людину, яка занадто багато турбується або думає.
«Дитина четверга далеко піде» – це людина, яка буде подорожувати і вчитися чомусь новому протягом всього свого життя.
«Дитина п’ятниці любить і дарує» вона близька до природи Венери, тобто вона людина, яка любить.
«Суботня дитина багато працює, щоб заробити на життя», таким чином, вона може ставитися до сатурнианскої природи, яка досить серйозна і відповідальна.
«Але дитина, народжена в Недільний день, справедлива, мудра, добрай і весела» може ставитися до великодушної природи Сонця.
Соду ми часто додаємо до тіста під час приготування випічки. Найчастіше її додають для того, щоб випічка піднялася, передають Патріоти України. Але сода сама по собі не може гарантувати результату. Для того, щоб відбулася потрібна хімічна реакція, її в...
Християни східного обряду 24 лютого за новим стилем відзначає здобуття голови Іоанна Предтечі. В Іванів день на українців чекали перших ознак весни. У лісах вже з'являлися перші підсніжники та проліски. Починали прилітати та будувати гнізда перелітні п...