Надмірна дружелюбність до людей і оптимізм можуть бути ознакою рідкісного генетичного захворювання - синдрому Вільямса, попередили психологи та розповіли чим це захворювання може бути небезпечним, інформує Ukr.Media, передають Патріоти України.
Експерти зазначили, що синдром Вільямса — це вроджене і невиліковне захворювання. Приблизно у 80 відсотків людей із цим синдромом спостерігаються різні патології серця, а три чверті з них мають легку або середню розумову відсталість.
Більшість дітей і дорослих із самого раннього віку і до старості мають сильну потребу в соціумі. Вони так налаштовуються на вас і так хочуть спілкуватися, що це обеззброює, розповіли психологи про головну особливість людей із синдромом Вільямса.
Незважаючи на доброзичливий характер і хороші комунікативні навички, багато пацієнтів із цим захворюванням страждають від ізоляції та самотності. Вони або відлякують людей надмірною доброзичливістю, або самі перестають спілкуватися, оскільки їм здається, що в них не зацікавлені.
Вони можуть стати занадто близько, або раптом почати обійматися, можуть ставитися до незнайомців як до старих друзів, або занадто часто змінювати теми. Їм постійно хочеться відчувати більше моментів сильного емоційного зв'язку, пояснили психологи.
Чому деякі з нас прокидаються з вовчим апетитом, а інші - не можуть й думати про їжу? Причин може бути більше, ніж просто рання вечеря або пізній перекус. Ось чотири несподівані фактори, що впливають на ранковий голод, передають Патріоти України. Якщо ...
Вапняний наліт - часта проблема в душових, особливо в регіонах із жорсткою водою. Згодом такий наліт утворює стійкі плями на склі, які складно відмити звичайними засобами. Але існує простий і доступний метод: використання звичайного лимона, передають П...