Наближається дачний сезон, тепло, а з ним і фрукти. Власний сад - це постійний доступ до свіжих ласощів та вітамінів. Ось тільки є одне АЛЕ - якщо за деревами не доглядати і не обробляти їх, в тому числі й від шкідників, то і врожаю можна не дочекатися, передають Патріоти України.
Для якісної боротьби з шкідниками важливо вчасно обробити плодові дерева. Всього є чотири періоди, коли потрібно обприскувати рослини.
Перший раз у році дерева обробляють ранньою весною. Це потрібно зробити до набрякання бруньок, але температура повітря повинна бути не нижче 4-5 °C тепла. Так ви зможете знищити сплячі личинки і запобігти такі захворювання як: моніліоз або парша, а також гниття.
Другий раз дерева обробляють по так званому "зеленому конусу", тобто, коли бруньки вже лопнули, але листя ще не розпустилося. У цей період потрібно захистити рослини від комах, що поїдають квіти, а також різних грибкових захворювань.
Третій раз - обприскування "по бутону", тобто до розпускання бруньок. У цей час ви зможете захистити дерева від борошнистої роси, парші та інших подібних захворювань.
Четверте обприскування проводять після цвітіння дерева, тому воно вважається профілактичним. Допомагає знизити активність різних шкідників.
Найпростіше та надійніше підібрати для обробки дерев спеціальні препарати. Вони точно допоможуть знищити шкідників, а значить - вберегти урожай. Правда, багато садівники вкрай упереджено ставляться до хімічного обприскування плодових дерев, тому вважають за краще народні методи:
Крім того, щоб очистити дерева від шкідників, які зимували в корі, необхідно їх обробити сечовиною. На 10 літрів води досить розвести 500 грам сечовини.
На сторінці smirnovy_v_e розповіли про простий спосіб, як визначити рівень власної тривожності, а також, як саме можна впоратися зі стресом у повсякденному житті, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Не варто лякатися результатів: цей тест н...
Блохи у котів - поширена проблема, що вимагає своєчасного вирішення. Щоб визначити наявність паразитів, слід уважно оглянути шерсть вихованця. Найчастіше котів атакують блохи виду Ctenocephalides felis, проте блохи, що паразитують на кролях та їжаках, ...