Запітнілі вікна - одна з характерних ознак холодної пори року. Взимку часто трапляється, що вікна у наших будинках покриваються конденсатом. Виглядає це не дуже добре, але естетична проблема не єдина. Підвищена вологість може призвести до утворення цвілі та проблем зі здоров’ям. На щастя, є просте рішення, яке допоможе впоратися із цим явищем назавжди, передають Патріоти України.
Для початку варто з’ясувати, чому взимку пітніють вікна і як цього уникнути. Причиною появи конденсату на вікнах є різниця між температурою зовні та всередині, а також вологістю повітря. Чим вони більші, тим сильніше пітніють вікна. У багатьох випадках це можна запобігти або значно зменшити.
Насамперед, регулярно провітрюйте квартиру. Також слідкуйте, щоб двері до кімнати не були постійно зачинені.
Намагайтеся не сушити білизну на батареях. Найкраще взагалі не вішати її в приміщенні, а сушити речі на балконі або в електросушарці. Під час приготування завжди використовуйте витяжку.
Щоб зменшити запотівання вікон, слід обмежити кількість рослин у квартирі. Тим більше деякі з них навіть можуть підвищувати вологість. Вазони найкраще розміщувати подалі від вікон. Не перегрівайте квартиру. Занадто висока температура може посилити запотівання вікон.
Ще один надійний спосіб зменшити запотівання вікон — використовувати сіль. Просто нанесіть на скло сольовий розчин (5 г солі розчиніть у 4 літрах води). Якщо на поверхні залишаться білі розводи, додайте у розчин води й повторіть процедуру.
Чому краще не спішити поперед сусідів у цій справі та чому доцільніше орати город пізніше, ніж раніше, передають Патріоти України. Ось які аргументи наводить Анатолій Ярошенко. 1. Холодний ґрунт набагато щільніший і навантаження на техніку набагато біл...
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...