Запітнілі вікна - одна з характерних ознак холодної пори року. Взимку часто трапляється, що вікна у наших будинках покриваються конденсатом. Виглядає це не дуже добре, але естетична проблема не єдина. Підвищена вологість може призвести до утворення цвілі та проблем зі здоров’ям. На щастя, є просте рішення, яке допоможе впоратися із цим явищем назавжди, передають Патріоти України.
Для початку варто з’ясувати, чому взимку пітніють вікна і як цього уникнути. Причиною появи конденсату на вікнах є різниця між температурою зовні та всередині, а також вологістю повітря. Чим вони більші, тим сильніше пітніють вікна. У багатьох випадках це можна запобігти або значно зменшити.
Насамперед, регулярно провітрюйте квартиру. Також слідкуйте, щоб двері до кімнати не були постійно зачинені.
Намагайтеся не сушити білизну на батареях. Найкраще взагалі не вішати її в приміщенні, а сушити речі на балконі або в електросушарці. Під час приготування завжди використовуйте витяжку.
Щоб зменшити запотівання вікон, слід обмежити кількість рослин у квартирі. Тим більше деякі з них навіть можуть підвищувати вологість. Вазони найкраще розміщувати подалі від вікон. Не перегрівайте квартиру. Занадто висока температура може посилити запотівання вікон.
Ще один надійний спосіб зменшити запотівання вікон — використовувати сіль. Просто нанесіть на скло сольовий розчин (5 г солі розчиніть у 4 літрах води). Якщо на поверхні залишаться білі розводи, додайте у розчин води й повторіть процедуру.
При приготуванні котлет дуже важливо не лише вибрати хороші продукти та замісити якісний фарш, передають Патріоти України. Ключове значення набуває сам процес смаження, адже часом котлети, які вийшли ідеальними, ні в яку не хочуть відставати від поверх...
Православна церква України 20 січня за новим стилем вшановує пам'ять вірменського священика і пророка Євфимія Великого. За старим стилем 20 січня відзначають Собор Іоанна Хрестителя або по-народному - Іванів день. . Цей день здавна вважається небезпе...