Вікна у вашому будинку ніколи не запітніють - копійчаний лайфхак від конденсату

Запітнілі вікна - одна з характерних ознак холодної пори року. Взимку часто трапляється, що вікна у наших будинках покриваються конденсатом. Виглядає це не дуже добре, але естетична проблема не єдина. Підвищена вологість може призвести до утворення цвілі та проблем зі здоров’ям. На щастя, є просте рішення, яке допоможе впоратися із цим явищем назавжди, передають Патріоти України.

Для початку варто з’ясувати, чому взимку пітніють вікна і як цього уникнути. Причиною появи конденсату на вікнах є різниця між температурою зовні та всередині, а також вологістю повітря. Чим вони більші, тим сильніше пітніють вікна. У багатьох випадках це можна запобігти або значно зменшити.

Як боротися з конденсатом на вікнах

Насамперед, регулярно провітрюйте квартиру. Також слідкуйте, щоб двері до кімнати не були постійно зачинені.

Намагайтеся не сушити білизну на батареях. Найкраще взагалі не вішати її в приміщенні, а сушити речі на балконі або в електросушарці. Під час приготування завжди використовуйте витяжку.

Щоб зменшити запотівання вікон, слід обмежити кількість рослин у квартирі. Тим більше деякі з них навіть можуть підвищувати вологість. Вазони найкраще розміщувати подалі від вікон. Не перегрівайте квартиру. Занадто висока температура може посилити запотівання вікон.

Ще один надійний спосіб зменшити запотівання вікон — використовувати сіль. Просто нанесіть на скло сольовий розчин (5 г солі розчиніть у 4 літрах води). Якщо на поверхні залишаться білі розводи, додайте у розчин води й повторіть процедуру.

Все дуже просто! Як приготувати натуральний дезодорант для чутливої шкіри

четвер, 26 вересень 2024, 23:10

Існує безліч рецептів приготування натурального дезодоранту, але цей цікавий тим, що в ньому, на відміну від інших, взагалі не використовується харчова сода, яка може викликати подразнення шкіри, передають Патріоти України. На сторінці Herbal Academy р...

А ви це знали? Скільки потрібно рухатися, якщо у вас сидяча робота - дослідження вчених

четвер, 26 вересень 2024, 18:48

Вчені підрахували, скільки вправ потрібно робити в день, щоб "компенсувати" сидячу роботу. Згідно з дослідженнями, до 40 хвилин фізичної активності щодня є правильним обсягом, щоб збалансувати 10 годин сидіння на місці, передають Патріоти України. Щопр...