Візьміть на замітку! Простий копійчаний засіб від поганого запаху в холодильнику

Наступного разу, коли знайдете в поштовій скриньці рекламну газету, не поспішайте відправляти її у відро для сміття - вона вам ще стане в нагоді. Цей простий лайфхак для кухні використовують багато господинь - і ось, навіщо, передають Патріоти України.

Кому з господинь не доводилося зіткнутися з неприємним запахом в холодильнику? Буває, попадеться не дуже свіже м'ясо, або скисне молоко, або щось зіпсується в ящику для овочів. І ось уже холодильник неприємно відкривати — тільки відкриєте дверцята, і обдаємося хвилею несвіжого запаху. Звичайно, ми викидаємо зіпсований продукт. Але часом навіть миття кожного ящика і кожної полички не допомагає: запах, здається, в'ївся в стіни.

Не завжди можна вийняти їжу, розморозити холодильник і залишити дверцята відкритими на кілька днів, щоб сморід вивітрився. На щастя, є дуже простий лайфхак, який допоможе позбутися неприємного запаху в холодильнику — без розморожування і дорогої «хімії». Вам знадобиться блюдце, пара розворотів газети і обприскувач для квітів.

Розгорніть і зімніть кілька аркушів газети, щоб вийшов об'ємний, не дуже щільний ком. Покладіть газету на блюдце, щоб її легше було помістити в холодильник, і щоб вона не забруднила полиці, коли розкисне. Потім рясно обприскайте газету з пульверизатора і поставте в саму середину холодильника. Мокра газета повинна ввібрати неприємний запах, і, коли ви її викинете, в холодильнику буде знову пахнути тільки свіжістю і овочами. Процес займе приблизно 12 годин.

Мокра газета — не єдиний народний засіб, який господині використовують, щоб позбутися від смороду в холодильнику. Для цих же цілей використовують відкриту пачку соди (після застосування не рекомендується використовувати її в їжу, але продовжувати вживати для нейтралізації неприємних запахів і щоб відчистити складні забруднення). Щоб в холодильнику приємно пахло, деякі господині радять помістити туди спитий пакетик чорного чаю.

Попрощайтеся з жиром та накипом! Секрет чистих сковорідок від англійських господарок

неділя, 26 березень 2023, 17:08

Чи бувало таке, що помив увесь посуд, але тут на очі трапляється брудна сковорода? Довге та часте її використання залишило на посуді накип та жир від м’ясних страв, передають Патріоти України. Проте англійські господині вигадали спосіб, як відмити сков...

Шашлик з'їдять за секунду! Секретний рецепт соковитого і ароматного м'яса - і соус ніякий не потрібен

неділя, 26 березень 2023, 12:28

Навесні завжди хочеться вибратися на природу та побалувати себе і близьких смачним шашликом. Щоб рецепт вашого соковитого м'ясо просили все, готуйте шашлик тільки так, передають Патріоти України. Дивовижний рецепт шашлику на молоці, який стане родзинко...