Наступного разу, коли знайдете в поштовій скриньці рекламну газету, не поспішайте відправляти її у відро для сміття - вона вам ще стане в нагоді. Цей простий лайфхак для кухні використовують багато господинь - і ось, навіщо, передають Патріоти України.
Кому з господинь не доводилося зіткнутися з неприємним запахом в холодильнику? Буває, попадеться не дуже свіже м'ясо, або скисне молоко, або щось зіпсується в ящику для овочів. І ось уже холодильник неприємно відкривати — тільки відкриєте дверцята, і обдаємося хвилею несвіжого запаху. Звичайно, ми викидаємо зіпсований продукт. Але часом навіть миття кожного ящика і кожної полички не допомагає: запах, здається, в'ївся в стіни.
Не завжди можна вийняти їжу, розморозити холодильник і залишити дверцята відкритими на кілька днів, щоб сморід вивітрився. На щастя, є дуже простий лайфхак, який допоможе позбутися неприємного запаху в холодильнику — без розморожування і дорогої «хімії». Вам знадобиться блюдце, пара розворотів газети і обприскувач для квітів.
Розгорніть і зімніть кілька аркушів газети, щоб вийшов об'ємний, не дуже щільний ком. Покладіть газету на блюдце, щоб її легше було помістити в холодильник, і щоб вона не забруднила полиці, коли розкисне. Потім рясно обприскайте газету з пульверизатора і поставте в саму середину холодильника. Мокра газета повинна ввібрати неприємний запах, і, коли ви її викинете, в холодильнику буде знову пахнути тільки свіжістю і овочами. Процес займе приблизно 12 годин.
Мокра газета — не єдиний народний засіб, який господині використовують, щоб позбутися від смороду в холодильнику. Для цих же цілей використовують відкриту пачку соди (після застосування не рекомендується використовувати її в їжу, але продовжувати вживати для нейтралізації неприємних запахів і щоб відчистити складні забруднення). Щоб в холодильнику приємно пахло, деякі господині радять помістити туди спитий пакетик чорного чаю.
Хочете зустріти старість у здоров'ї - фізичному й ментальному? Додайте в меню більше овочів і цільнозернових продуктів. Такого висновку дійшли вчені Гарвардського університету, провівши масштабне дослідження, присвячене впливу харчування на якість житт...
Довге та активне життя без серйозних хвороб для якомога більшої кількості людей – одна із цілей, якої намагають досягти вчені в усьому світі. Вони активно ведуть пошуки факторів, які влпивають на довголіття і в генах, і в умовах середовища нашого прожи...