Гімнастичні вправи в ранкові години допомагають активізувати кровообіг, забезпечити приплив енергії та отримати заряд бадьорості на весь день, передають Патріоти України.
Завдяки прискоренню кровообігу, поліпшуються обмінні процеси, зміцнюється нервова й серцево-судинна системи. М’язи підтягуються, постава стає рівною, нормалізується робота всіх органів та систем. Вправи для поліпшення притоку крові
Вихідне положення — лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, розставлені так, щоб зручніше було б обхопити долонями щиколотки. Стежте, щоб стопи залишалися щільно притиснутими до підлоги, і не відривалися від поверхні.
а) Виконуючи вдих, підніміть стегна на максимальну висоту над підлогою, а роблячи видих, опускайтеся в вихідну позицію. Повторіть цю вправу протягом хвилини.
б) Востаннє підніміть стегна якомога вище і затримайтеся в цьому положенні на декілька секунд, при цьому максимально напружте м’язи живота і сідниць.
в) Поверніться у вихідне положення, випряміть ноги і повністю розслабте всі м’язи. Дайте собі відпочити протягом декількох хвилин.
Вихідне положення — сидячи на підлозі, зігніть ноги і розведіть коліна в боки, стопи з’єднайте одна до одної. Обхопіть стопи долонями так, щоб щиколотки лежали на пальцях рук.
Зробіть глибокий вдих. Роблячи видих, повільно нахиляйтеся до ніг. На вдиху поверніться у вихідну позицію і затримайтеся в ній на деякий час, заплющуючи очі в повній нерухомості.
Вихідне положення —лежачи на животі. Ноги витягнуті, розташовані разом або на ширині стегон.
Стопи і підборіддя лежать на килимку.
Руки притискаємо до килимка по обидві сторони грудей, пальці спрямовані вперед. З вдихом плавно піднімаємо голову і груди, використовуючи м’язи спини. Ноги напружені. Погляд спрямований вперед. Дихаємо рівно в кінцевому положенні.
З видихом опускаємо корпус на килимок.
Вихідне положення — лежачи на животі, ноги прямі, руки вздовж тіла.
Зробіть глибокий вдих. Підніміть ноги. Постарайтеся залишитися в цій позі не менше пів хвилини, виконуючи глибокі вдихи і видихи. На видиху повільно опустіть ноги і повністю розслабтеся. Полежте на животі нерухомо протягом хвилини, уявляючи, як ваше тіло піднімається в повітря.
Осіння посадка редиски має безліч переваг, які принесуть гарний урожай та міцні рослини. Як саме треба правильно саджати редиску під зиму та які нюанси треба знати? РБК-Україна (проект Styler) пояснює, чому посадка редиски восени може стати ідеальним в...
Червоний буряк – корисний та смачний овоч. Однак, поряд з корисними властивостями буряк має серйозні протипоказання, може завдати шкоди людям з певними проблемами зі здоров’ям, передають Патріоти України. Кому не можна їсти буряк . - Людям із сечокам...