М’ясний рулет - страва не із найпростіших. Приготувати рулет під силу тільки справжнім гуру кулінарії. Зрештою, у наш час подібні речі стають не лише надбанням досвіду, але й результатом активного використання мережі інтернет, зазначають Патріоти України.
До вашої уваги – 5 безумовно найсмачніших рецептів м’ясного рулету, що вразять кожного, хто сяде із вами до святкового столу. Обираєте вишукану та, водночас, поживну м’ясну закуску – вам сюди.
Інгредієнти:
Крок перший – готуємо омлет. Обсмажуємо подрібнену цибулю, нарізані гриби. Після збиваємо яйця окремо, додаємо до них зелень і спеції, а також – борошно, гриби та цибулю. Усе це помішувати на сковорідці. Важливо: обсмажувати по обидва боки!
Крок другий – нарізаємо свинину. Скибки повинні бути тоненькі, згодом їх варто відбити і лише після додати спеції.
Крок третій – викладаємо на кожен биток по частині омлету і формуємо рулет. Після заколюємо свою роботу зубочистками, обвалюємо у борошні і ставимо випікатись у духовку. До 30 хвилин вистачить. Втім, варто таки часом спостерігати за готовністю рулетиків. Адже потужність кожної духовки – індивідуальна. І спосіб підігріву теж. Але не забудьте покрити рулетики фольгою – інакше на них утвориться не надто апетитна чорна скоринка.
Інгредієнти:
Крок перший – нарізаємо цибулю та подрібнюємо часник. Відкладаємо на окремі тарілки.
Крок другий – додаємо до часнику панірувальні сухарі та спеції. Згодом вмішуємо сирі яйця. Збиваємо до однорідної консистенції. Додаємо тертий сир.
Крок третій – формуємо одну довгу скибку яловичини, не дорізаючи шматки до кінця. Приблизно, м’ясо повинне бути за товщиною в 1 см. Приготували пласт м’яса? Тепер додаємо до яловичини спеції.
Крок четвертий – викладаємо начинку поздовж м’ясного стейку. Залиште лише один край на сантиметри два вільним, щоб згодом вдалось сформувати рулет. Із важливого – начинка ні в якому разі не має зміститись. Адже вишуканість банкетного рулету полягає саме у його структурованості. Для надійності, варто пов’язати рулетик натуральною ниткою. Шов повинен “дивитись” донизу деко. Олія та рулет є? Тепер додаємо біле вино і томатний сік – щедро. Покриваємо страву фольгою і ставимо у духову піч на 2 години та за температури 180 градусів.
Крок п’ятий – подавати із соусом, у якому рулет готувався.
Для омлету:
Для начинки:
Крок перший – змішати яйця, тертий сир, майонез, манку. Збити до єдності складників. залишаємо масу набрякати.
Крок другий – готуємо начинку. Подрібнюємо цибулю і обсмажуємо її на сковорідці до ледь золотистого відтінку (не забудьте про рослинну олію). Згодом збиваємо засмажену цибулю у блендері.
Крок третій – змішуємо цибулю, курячий фарш, сіль і перець. Не забуваємо також про пергамент для деко та рослинну олію, без якої випікання не пройде успішно. Виливаємо на деко омлет і випікаємо до готовності при температурі 180 градусів.
Крок четвертий – прибираємо пергаментний папір, після чого “змащуємо” омлет м’ясною начинкою. Формуємо рулет. Після обгортання фольгою, випікаємо закуску знову ж таки при 180 градусах, лише цього разу 40 хвилин.
Інгредієнти:
Крок перший – розігріваємо на сковорідці рослинну олію та ретельно обсмажуємо подрібнену цибулю до відтінку золота.
Крок другий – гриби. Миємо та нарізаємо гриби на тоненькі скибки. Додаємо до розігрітої сковорідки і продовжуємо смажити – до десяти хвилин буде достатньо. Помішуємо готові печериці та зелень на дно тарілки.
Крок третій – подрібнюємо круто зварені яйця. Покриваємо яйцями шар грибів. Зверху посипаємо тертим сиром. І начинка готова!
Крок четвертий – нарізаємо свинину якомога тонше (не більше 1 см). За формою, як на відбивні. Але шматками малого розміру. І на кожен такий шматок викладаємо по дві столові ложки начинки. Загортаємо у рулет і закріплюємо зубочистками.
Крок п’ятий – ретельно обсмажуємо рулет у сковорідці, з усіх боків. А от на деко, що попрямує із вашими рулетиками до духовки, варто вилити змішану із вершками воду. Підсолюємо. Додаємо перцю. І відправляємо запікатись рівно на 30 хвилин – за температури 170 градусів. Однією із ознак готовності є золота скоринка.
Інгредієнти:
Крок перший – обробляємо качку. Позбавляємось від кісток та інших неїстівних частин тіла. Згодом качку “утрамбовуємо” до тарілки та обробляємо спеціями. Чорнослив та горіхи слугуватимуть для “соку” качки, себто внутрішнього соусу рулету.
Крок другий – формуємо рулет і розміщуємо його на деко у спеціальному пакеті для запікання. За 1,5 год та при температурі духової печі у 160 градусів ваша закуска-делікатес зовсім скоро буде готова. Візьміть до уваги, більші качки запікаються довше.
І нехай вам та вашим рідним смакує!
Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua,...
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...