Більшість водіїв закріплюють смартфон на приладовій панелі автомобіля, найчастіше – по центру. Однак експерти застерігають: така звичка може призвести до певних проблем. Про це пише "Твоя Машина", передають Патріоти України.
Збої в клімат-контролі. Сучасні автомобілі оснащені датчиками температури, які регулюють роботу кліматичної системи. Якщо телефон перегрівається через постійну роботу або тепле повітря з дефлекторів, датчики можуть отримувати хибні дані. Це призводить до некоректної роботи клімат-контролю та неправильного розподілу повітря в салоні.
Пошкодження смартфона. Постійний вплив гарячого чи холодного повітря може пошкодити акумулятор телефону. Взимку, коли тепле повітря безперервно дме на пристрій, батарея може здутися або навіть детонувати.
Відволікання уваги. Розміщення телефона по центру панелі змушує опускати погляд, що збільшує ризик аварійної ситуації. Експерти рекомендують кріпити смартфон на рівні очей, наприклад, у зоні лобового скла, але так, щоб він не заважав огляду дороги.
Тож, обираючи місце для навігатора, варто враховувати безпеку руху та збереження автомобіля і гаджета.
У поминальну неділю на кладовищі зустрічається енергія живих і мертвих - небіжчики при вході на цвинтар зустрічають своїх родичів. Проводи, Гробки, а по-церковному - Радониця - це спеціально відведені в православному календарі дні, щоб побувати в місця...
Лікар повідомив, що є певні симптоми серцевого нападу, які, як він стверджує, можуть з’явитися за тижні до початку захворювання, передають Патріоти України з посиланням на Daily Express. Лікар Мухаммад Сіяб повідомив, що біль у грудях, який зявляється ...