Настав період активної спеки і повсюдних неприємних запахів, спричинених потовиділенням. Звичайний кухонний інгредієнт може стати новим основним засобом для дезодорації шаф зі взуттям, передають Патріоти України.
Різноманітні саше чи спреї часто наповнюють простір хімозними ароматами. Експерти розповіли, як харчова сода допоможе захистити взуттєві полиці від неприємного запаху.
Ефективний інгредієнт
Харчова сода є лужною речовиною, тому вона чудово усуває неприємні запахи. Порошок не тільки нейтралізує бактерії, а й допомагає повернути оптимальний рівень рН.
Існують різні способи використання цього лайфхака. Можна насипати трохи соди безпосередньо всередину взуття – це простий вибір, який швидко вирішить на проблему. Однак, незважаючи на те, що це заощадить вам трохи часу, витягнути всі абразивні частинки з підошви не так вже й просто.
Лайфхак для використання соди
Замість того, щоб сипати харчову соду у взуття, додайте її в свіжий, невикористаний фільтр для кави, щоб створити пакетик. Зав’яжіть краї гумкою або мотузкою або просто скрутіть, щоб пакет не розкривався. Помістіть по одному пакетику всередину черевиків та залиште їх на деякий час..
До соди можна додати кілька крапель улюбленої ефірної олії, а як альтернативу пакетикам спробуйте використовувати звичайну шкарпетку. Харчова сода дезодорує, а олії додадуть бажаного аромату, завдяки якому взуття та взуттєва шафа наповниться свіжістю.
Вас може зацікавити:Чому короля Чарльза називають одним із найуспішніших художників Великої Британії. 5 фото картин, які це підтверджують
Ідеально підійдуть такі аромати як чайне дерево, цитрусові та евкаліпт. Чайне дерево працюватиме з харчовою содою як антисептик, щоб позбутися бактерій, евкаліпт також має антибактеріальні властивості. Цитрусові швидко нейтралізують неприємні запахи.
Чимало водіїв стикалися з ситуацією, коли ключі від авто залишилися замкненими всередині. Фахівці закликали не розбивати вікно, натомість є декілька кращих способів. Про це пише АВТОПІЛОТ, передають Патріоти України. 1. Перевірте всі двері. Насамперед,...
Старі рушники справді поглинають вологу краще, ніж нові – і це не відчуття, а науковий факт. Вони позбавляються заводських покриттів, їхні волокна розпушуються, і з часом тканина "працює" так, як і має, передають Патріоти України. Проте важливо не допу...