Кулінарні невдачі іноді можна виправити. Не завжди і не в усіх випадках, але винятки є. Наприклад, для рідкої підливи можна не виносити вирок "Все пропало!". Її можна згустити. Як це зробити, читайте далі в статті.
Якщо підлива або соус не є тої консистенції, якої ви б бажали, можна її випарувати. Так, просто потримайте трохи довше на вогні без кришки. Не залишайте її напризволяще, потрібно помішувати та слідкувати. Дійти до потрібної вам консистенції не буде проблемою.
Не всі знають про це лайфхак. Завжди тримайте під рукою гірчицю. Додайте буквально одну ложку, а вона вже зробить все необхідне. І консистенція буде покращена, і смак набуде нової пікантної ноти.
Так, вона дійсно робить підливу густішою. Її треба розмішати в невеликій порції підливи та ввести в загальну масу. Ситуація стане значно кращою.
11 квітня за новим стилем вшановують пам'ять священномученика Антипа Асійського, мученика Мартиніана і святого Калініка Черніцького. За старим стилем у сьогодні згадують священномученика Марка, єпископа Арефусійського. У народі свято 11 квітня було від...
Після 70 років люди часто помічають зміни у своїх когнітивних здібностях. Одним зі способів підтримати ясність думок є скорочення споживання певних продуктів, які можуть шкодити функціям мозку, передають Патріоти України. Дієта, багата антиоксидантами,...