Кулінарні невдачі іноді можна виправити. Не завжди і не в усіх випадках, але винятки є. Наприклад, для рідкої підливи можна не виносити вирок "Все пропало!". Її можна згустити. Як це зробити, читайте далі в статті.
Якщо підлива або соус не є тої консистенції, якої ви б бажали, можна її випарувати. Так, просто потримайте трохи довше на вогні без кришки. Не залишайте її напризволяще, потрібно помішувати та слідкувати. Дійти до потрібної вам консистенції не буде проблемою.
Не всі знають про це лайфхак. Завжди тримайте під рукою гірчицю. Додайте буквально одну ложку, а вона вже зробить все необхідне. І консистенція буде покращена, і смак набуде нової пікантної ноти.
Так, вона дійсно робить підливу густішою. Її треба розмішати в невеликій порції підливи та ввести в загальну масу. Ситуація стане значно кращою.
Накопичення вапняного нальоту є однією з найпоширеніших проблем у ванних кімнатах, особливо в районах з жорсткою водою. Ознакою проблеми є поганий тиск води або нерівномірний режим розпилення під час використання душу, передають Патріоти України. За сл...
Дізнайтеся, що потрібно мати з собою, які документи оформити та як підготуватися до поїздки без зайвих хвилювань . Подорожі — це не лише про емоції, а й про підготовку. Особливо, коли мова йде про перетин кордону. Навіть якщо ви вже не раз були за кор...