Кулінарні невдачі іноді можна виправити. Не завжди і не в усіх випадках, але винятки є. Наприклад, для рідкої підливи можна не виносити вирок "Все пропало!". Її можна згустити. Як це зробити, читайте далі в статті.
Якщо підлива або соус не є тої консистенції, якої ви б бажали, можна її випарувати. Так, просто потримайте трохи довше на вогні без кришки. Не залишайте її напризволяще, потрібно помішувати та слідкувати. Дійти до потрібної вам консистенції не буде проблемою.
Не всі знають про це лайфхак. Завжди тримайте під рукою гірчицю. Додайте буквально одну ложку, а вона вже зробить все необхідне. І консистенція буде покращена, і смак набуде нової пікантної ноти.
Так, вона дійсно робить підливу густішою. Її треба розмішати в невеликій порції підливи та ввести в загальну масу. Ситуація стане значно кращою.
Прання постільної білизни і рушників є невід’ємною частиною підтримки чистоти та гігієни у домі. Важливо не лише регулярно проводити цей процес, але й правильно обирати температуру прання, адже саме вона впливає на якість очищення, знищення бактерій, п...
Куряча грудка - популярний вибір для здорових та швидких страв. Але часто після приготування вона виходить сухою, жорсткою та несмачною. Проте один простий трюк може змінити все - і ваша курятина буквально танутиме в роті, Патріоти України. Навіть при...