Ви будете здивовані! Вчені розповіли, як правильно нарізати бутерброд

Більшість людей розрізає бутерброд по діагоналі так, щоб утворилося два однакових трикутники, які можна легко з’їсти, не забруднивши себе. На думку вчених, такий метод розподілу страви є значно кращим, ніж варіант із прямокутним перетином, передають Патріоти України.

Для підтвердження висунутої гіпотези, науковці наводять декілька аргуметів, пише BBC Science Focus. Перший полягає у тому, що трикутна форма забезпечує швидший доступ до центральної частини сендвічу, другий – так зручніше їсти.

Розрізавши прямокутний бутерброд по діагоналі, у вас вийде дві однакові половинки. Першу пару укусів ви зробите по краях канапки, з’їдаючи кути по 45° зі скоринкою. Унаслідок чого отримаєте швидкий доступ до центральної частини страви, де, зазвичай, розміщено найбільше начинки. За словами дослідників, залежно від розміру сендвіча, у вас може вийти ще один невеликий трикутник, утворений із м’якої частини хліба та наповнення.

На відміну від героїв розважальних мультфільмів, люди намагаються куштувати будь-які страви так, щоб на їхніх обличчях не залишалося слідів соусів чи джемів. Тож для того, аби залишатися чистими під час прийому їжі, вчені радять розділити бутерброд на два трикутники. У такий спосіб рідші елементи вашого сендвічу помірно розподілятимуться по усій площині, а не бруднитимуть вас після кожного укусу.

А ви це знали? Чому краще не згрібати опале листя в жовтні

вівторок, 15 жовтень 2024, 23:10

Опале листя восени — це справжня морока для садівників та городників. Воно покриває грядки щільним килимом. Чи потрібно прибирати опале листя восени? Перед городниками восени повстає досить важливе запитання: що робити з опалим листям на грядках, перед...

Так часто роблять всі! Названо помилки, які "вбивають" побутову техніку

вівторок, 15 жовтень 2024, 22:10

Дуже часто ми робимо з нашими побутовими приладами речі, які нам здаються зручними та безпечними, а насправді дуже скоро виведуть техніку з ладу. Яких неправильних дій краще уникати, щоб ваші прилади працювали якомога довше? РБК-Україна (проект Styler)...