Більшість людей розрізає бутерброд по діагоналі так, щоб утворилося два однакових трикутники, які можна легко з’їсти, не забруднивши себе. На думку вчених, такий метод розподілу страви є значно кращим, ніж варіант із прямокутним перетином, передають Патріоти України.
Для підтвердження висунутої гіпотези, науковці наводять декілька аргуметів, пише BBC Science Focus. Перший полягає у тому, що трикутна форма забезпечує швидший доступ до центральної частини сендвічу, другий – так зручніше їсти.
Розрізавши прямокутний бутерброд по діагоналі, у вас вийде дві однакові половинки. Першу пару укусів ви зробите по краях канапки, з’їдаючи кути по 45° зі скоринкою. Унаслідок чого отримаєте швидкий доступ до центральної частини страви, де, зазвичай, розміщено найбільше начинки. За словами дослідників, залежно від розміру сендвіча, у вас може вийти ще один невеликий трикутник, утворений із м’якої частини хліба та наповнення.
На відміну від героїв розважальних мультфільмів, люди намагаються куштувати будь-які страви так, щоб на їхніх обличчях не залишалося слідів соусів чи джемів. Тож для того, аби залишатися чистими під час прийому їжі, вчені радять розділити бутерброд на два трикутники. У такий спосіб рідші елементи вашого сендвічу помірно розподілятимуться по усій площині, а не бруднитимуть вас після кожного укусу.
Опале листя восени — це справжня морока для садівників та городників. Воно покриває грядки щільним килимом. Чи потрібно прибирати опале листя восени? Перед городниками восени повстає досить важливе запитання: що робити з опалим листям на грядках, перед...
Дуже часто ми робимо з нашими побутовими приладами речі, які нам здаються зручними та безпечними, а насправді дуже скоро виведуть техніку з ладу. Яких неправильних дій краще уникати, щоб ваші прилади працювали якомога довше? РБК-Україна (проект Styler)...