Коли розмова заходить за італійську кухню, ми відразу згадуємо про улюблені спагеті, які готуємо їх з овочами, з м’ясом і навіть із гарбузом, передають Патріоти України.
Але не кожен кулінар вміє варити спагеті. Для багатьох є проблемою їхня довжина, за якою продукт доводиться поступово та акуратно опускати в киплячу воду. При приготуванні доводиться стежити, щоб кінчики не пригоріли та злиплися. Таке важке завдання справді вимагає вправності. Саме тому перед варкою спагеті часто ламають. Але італійці так не роблять і нікому не радять. Чому, розповімо разом із Ukr.Media.
Жоден італієць не зрозуміє, навіщо купувати довгі спагеті та перетворювати їх на вермішель. Адже на полицях магазинів достатній вибір цього продукту і можна відразу купити макарони зручної довжини та форми. Друга причина полягає в тому, що італійці їдять спагеті за допомогою ложки та вилки. Виделкою вони намотують продукт, а ложку використовують у випадках, коли соус капає із кінчиків спагеті. Якщо їх поламати, накрутити на вилку не вийде.
До того ж в Італії існує маса повір’їв та народних прикмет, пов’язаних зі спагеті. Італійці — люди дуже забобонні, до прикмет вони ставляться з надзвичайною серйозністю. Вони впевнені в тому, що зламавши випадково спагеті, можна спричинити нещастя та біду на домочадців. Якщо ж хтось зламав спагеті перед варінням навмисно, цей кулінар намагається наврочити тих, кому він готує страву.
Попри сформовану думку, сама по собі сіль, а точніше хлорид натрію, не становить небезпеки для організму, а, навпаки, грає важливу роль у його роботі. Без солі неможливий нормальний баланс рідини в організмі, до того ж вона регулює кров’яний тиск та ба...
Православне свято 25 листопада за новим календарем (8 грудня за старим) - день пам'яті Климента I, папи Римського і одного з апостолів від сімдесяти (у народі - Клим Холодний). За юліанським календарем - святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександ...