Шкірка сала відрізняється твердістю. Звичайно, цю частину продукту можна помітно пом’якшити, якщо подрібнити її або дуже довго варити. Найпопулярнішим варіантом обробки таких залишків є приготування рулету, передають Патріоти України.
Однак створення такої страви є надто довгим та стомлюючим процесом. З цієї причини багато кулінарів просто відправляють шкірки в відро для сміття. Але хитрі господарки діють по-іншому. Вони збирають залишки сала і відправляють їх у морозильну камеру, а потім використовують цю масу з кулінарною метою.
Жорсткі залишки сала відрізняються цікавою особливістю – наявністю чималої кількості речовин, що замінюють желатин.
Таким чином, свинячі шкіри стануть ідеальним інгредієнтом холодця. Страва вийде досить густою і дуже смачною.
Шкірки для голубців
Якщо кулінар хоче приготувати дуже смачні голубці, то в ємність, де готуватиметься страва, бажано покласти свинячі шкурки.
Інгредієнт, що залишився від сала, має опинитися на дні каструлі.
Як тільки верхній шар складений, в ємність можна відправляти і капустяні конвертики з м’ясною начинкою. Якщо скористатися лайфхаком, то страва вийде неймовірно апетитною.
Антиоксиданти - це природні сполуки, які нейтралізують вільні радикали, захищаючи наші клітини від пошкоджень. Надлишок вільних радикалів може спричинити запалення, передчасне старіння та розвиток хронічних хвороб, таких як серцево-судинні захворювання...
Літо, пікніки та ароматне барбекю - те, що приносить задоволення людям, може серйозно нашкодити собакам. Одним із найбільш ризикованих продуктів, який часто потрапляє до миски чотирилапих, є звичайна ковбаса, передають Патріоти України. За словами експ...