Щойно куплені рушники виглядають красиво і свіжо, але згодом можуть ставати сірими, а ще набувати неприємного запаху затхлості. Однак використання дешевого засобу, який, напевно, є у вас в будинку, вирішить проблему зі смородом. Рушники після прання приємно пахнитимуть без будь-якого "шлейфу вогкості", передають Патріоти України.
Оцет — це кислота, яка вбиває плісняву та інші бактерії. Він також видаляє будь-які забруднення, що залишилися на рушниках від мила та надто великої кількості мийного засобу. Тож як позбутися неприємного запаху рушників за допомогою оцту? Просто перепріть рушник, використовуючи чашку оцту замість мийного засобу. Це має вбити бактерії та нейтралізувати будь-які запахи. При пранні рушників або іншої білизни рекомендується додавати оцет у відділення для кондиціонера.
Хоча при пранні рушників можна використовувати звичайний мийний засіб, але занадто велика кількість порошку може зробити ваші рушники жорсткими. Найкраще прати кольорові рушники при температурі 40 градусів, а білі — від 60 до 75 градусів. Цикл полоскання вибирайте найтриваліший. Крім того, обов’язково розвішуйте рушники відразу після прання. Рушники, залишені в барабані, сприяють розвитку плісняви та грибка, викликаючи запах вогкості.
Якщо знайти час для щоденного відвідування тренажерного залу є проблемою, можливо, є простіший спосіб досягти поставлених цілей щодо фізичних вправ: танцювати на кухні протягом 20 хвилин щоранку достатньо, щоб отримати користь для здоров’я, кажуть вчен...
Ідея проходити 10 тис. кроків на день походить з успішної маркетингової кампанії, запущеної перед Олімпіадою в Токіо 1964 року. Цю цифру обрали тому, що японський ієрогліф для 10 тис. нагадує людину, що йде, і концепція швидко прижилася. На сторінці El...