Існує кілька причин, чому не рекомендується наливати у висячому положенні:
- Незручності. Утримувати посуд "у повітрі" в момент, коли в нього щось наливають, не дуже зручно.
- Імовірність пролити напій вища, що може призвести до безладу, псування майна або навіть травм.
- Неестетично. Наливати у висячому положенні може здатися незграбним, незграбним і некультурним. Це може створити враження, що ви поспішаєте або недбалі.
- Непрактично. Якщо ви наливаєте з великої ємності, наприклад, пляшки, вам буде складно контролювати потік рідини, що може призвести до переливання.
- Деякі люди вважають, що наливати у висячому положенні - погана прикмета, яка може призвести до нещасть. Ця прикмета, найімовірніше, виходить із практичних міркувань: пролитий напій може означати втрату або невдачу.
- Історичне коріння. У минулому слуги повинні були наливати спиртне в келихи вкрай акуратно, особливо якщо йшлося про дорогі напої. Пролити алкоголь часто означало накликати на себе гнів господаря.
Загалом, немає жодних суворих правил, що забороняють наливати у висячому положенні. Однак, у більшості випадків, це не рекомендується з міркувань практичності, естетики та ввічливості. Якщо ви хочете продемонструвати хороші манери, найкраще поставити посуд на стіл перед тим, як наливати в нього напій.
Якщо ви забули вийняти м’ясо з морозильної камери, є швидкий спосіб розморозити його без використання мікрохвильової печі. Про його дієвість розповіла користувачка Лазара Сторм у своєму новому відео у TikTok. Вона поділилася нетрадиційним, але ефективн...
У кулінарії є багато традиційних порад, які передаються з покоління в покоління, але не завжди вони правильні. Одним із найпоширеніших міфів є необхідність гасити соду оцтом перед додаванням у тісто. Насправді цей процес може негативно вплинути на випі...