Картопля найпопулярніша овочева культура в Україні, без якої не обходиться жодна родина і з якої українці готують безліч різноманітних страв,, передають Патріоти України.
Однак трапляється так, що картопля може вирости несмачна, та і врожай не надто радує. Але, за допомогою корисних порад вдасться виправити цю неприємність.
Збільшенню розміру бульб сприятиме посадка бульб середнього розміру, які можна розрізати на кілька частин, щоб кожна частна була з вічками. Уникайте занадто глибокої посадки картоплі, інакше виросте багато суцвіть, що негативно вплине на врожайність.
Особливу увагу потрібно приділити внесенню підживлення. Картоплі не сподобається внесення гною, хоча таке органічне добриво може здатися привабливим вибором, але воно негативно вплине на смак.
Картопля порадує смачними та великими картоплинами, якщо ви зробите так після цвітіння. Хитрість у тому, що картопляне бадилля можна злегка обривати, але робити це потрібно виключно після того, як процес цвітіння завершиться.
Як профілактичний засіб від фітофтори перед посадкою корисно обробити картоплю мідним купоросом або обробляйте цим розчином верхівки на початковій стадії росту.
Ваша картопля буде надійно захищена від нашестя комах та жуків, якщо обсадити грядки з картоплею хроном, календулою та іншими ароматними травами. Дотримуючись цих простих порад, ви отримаєте здорову і від того смачну картоплю.
Чому краще не спішити поперед сусідів у цій справі та чому доцільніше орати город пізніше, ніж раніше, передають Патріоти України. Ось які аргументи наводить Анатолій Ярошенко. 1. Холодний ґрунт набагато щільніший і навантаження на техніку набагато біл...
З огляду на те, що справжнє весняне тепло та сонячна погода все ж повернулися, ми все частіше помічаємо і надокучливих комах, які прийшли разом з ними, – мух, передають Патріоти України. Але є хитрий трюк, щоб не дати мухам залітати у ваш дім, який нас...