Забудьте про нього назавжди! Названо добриво, яке остаточно зіпсує смак картоплі

Картопля найпопулярніша овочева культура в Україні, без якої не обходиться жодна родина і з якої українці готують безліч різноманітних страв,, передають Патріоти України.

Однак трапляється так, що картопля може вирости несмачна, та і врожай не надто радує. Але, за допомогою корисних порад вдасться виправити цю неприємність.

Посадка картоплі

Збільшенню розміру бульб сприятиме посадка бульб середнього розміру, які можна розрізати на кілька частин, щоб кожна частна була з вічками. Уникайте занадто глибокої посадки картоплі, інакше виросте багато суцвіть, що негативно вплине на врожайність.

Добриво для картоплі

Особливу увагу потрібно приділити внесенню підживлення. Картоплі не сподобається внесення гною, хоча таке органічне добриво може здатися привабливим вибором, але воно негативно вплине на смак.

Картопля порадує смачними та великими картоплинами, якщо ви зробите так після цвітіння. Хитрість у тому, що картопляне бадилля можна злегка обривати, але робити це потрібно виключно після того, як процес цвітіння завершиться.

Грибкові захворювання

Як профілактичний засіб від фітофтори перед посадкою корисно обробити картоплю мідним купоросом або обробляйте цим розчином верхівки на початковій стадії росту.

Захист від шкідників

Ваша картопля буде надійно захищена від нашестя комах та жуків, якщо обсадити грядки з картоплею хроном, календулою та іншими ароматними травами. Дотримуючись цих простих порад, ви отримаєте здорову і від того смачну картоплю.

Змішайте мило та цей копійчаний аптечний засіб: Все вичистить до блиску - ванну, унітаз і душ

середа, 4 жовтень 2023, 18:44

Цей дешевий засіб відчистить усе: як легко позбутися вапняного нальоту та бруду з будь-яких поверхонь, передають Патріоти України. Дуже потужний та ефективний засіб для чищення будь-яких поверхонь від вапняного нальоту, застарілого жиру та бруду можна ...

Ви могли цього не знати: Як цукор допоможе приготувати саму хрустку запечену картоплю

середа, 4 жовтень 2023, 18:12

Запечена картопля – популярна у всьому світі страва. Його обожнюють за рум’яну золотисту скоринку, що покриває кожну скибочку, і за ніжний смак усередині, передають Патріоти України. Приготувати запечену картоплю просто, проте не завжди вона виходить і...