Результат завжди відмінний, і ще один плюс - такі млинці ніколи не прилипають до сковороди. Навіть той самий перший млинець, який, за визначенням, має бути комом, хоч тісто, на перший погляд, здається рідким, передають Патріоти України.
На вигляд млинчики виходять ніжними, «оксамитовими», мереживними. Для себе я назвала його «дві склянки», оскільки саме ці пропорції використовуються в рецепті.
Млинці можна зробити і солодкими, для цього додайте кілька ложок цукру.
Розбийте яйця в миску, посоліть і збийте міксером. Тоненькою цівкою влийте кип’яток, не перестаючи збивати яєчну масу. Додайте молоко, перемішайте ще раз. Після – борошно і масло, остаточно перемішуємо тісто, щоб не було грудочок, і приступаємо до випікання.
Не дивуйтеся «рідкому» вигляду тіста – так і повинно бути.
Смажимо млинці на розігрітій сковороді, а після можна і до чаю домашніх кликати. Такі млинці – нейтральні на смак, їх можна і зі згущеним молоком або варенням, або нафарширувати чимось смачним: грибами, сиром, м’ясним фаршем.
Смачного!
Мариновані огірки - класика української кухні, без якої важко уявити зиму. Але знайома ситуація: відкриваєш банку, а там не хрумкі делікатеси, а мляві "губки". Що пішло не так? Ми зібрали найкращі поради від досвідчених господинь, як замаринувати огірк...
Багато відомих мільйонерів, акторів і спортсменів уже говорили про роль звичок на шляху до успіху. Тепер цю тему підхопив і науковець - психолог Адам Грант. У своїй книзі Hidden Potential: The Science of Achieving Greater Things він доводить: успіх не ...