Невдовзі настане сезон улюбленої багатьма полуниці. Важливо завчасно потурбуватися про добрива, щоб отримати щедрий урожай, передають Патріоти України.
Певні сорти ремонтантної полуниці можуть плодоносити кілька разів протягом літа. Експерти рекомендують виламувати перші квітконоси, щоб запобігти ранньому плодоношенню та отримати здорові ягоди.
Однак показниками хорошого урожаю є не лише кількість ягід, але й якість та смак. Часто трапляється, що кущі родять рясно, але полуниці на смак водянисті і кислі.
Підживити полуницю слід встигнути у квітні, щоб не було запізно. На початку або в середині місяця, залежно від погодних умов, потрібно наситити ґрунт азотом.
Визначити термін початку підгодівлі дуже просто. Вносити добрива слід щойно побачите, як на кущах з’явилися перші листочки.
Крім того, можна використати мінеральні та органічні добрива. Для першого весняного підживлення добре підійте розчин коров’яку та сульфату амонію. Змішати їх потрібно у пропорції 2:1 – дві склянки коров’яку і 1 склянку сульфату амонію.
Потім слід взяти велику ємність з водою (10 л) та розмішати в ній інгредієнти. Суміш повинна настоятися перед поливом. На один кущ знадобиться до одного літра рідини.
До речі, оптимально проводити підживлення тричі на рік:
Важливо пам’ятати, що городники радять вносити добрива під кущі віком від двох років з моменту посадки.
Буває, що після прання улюблені джинси сідають і вже не сидять так, як вам би того хотілося. Не варто поспішати до ательє чи витрачати кошти на нову річ. Існують способи розтягнути джинси в ширину та довжину. Як це зробити - читайте в матеріалі ТСН.ua,...
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...