Існує безліч ситуацій коли банкомат чомусь “з’їдає” картку. Нещодавно представники ПриватБанку розповідали, що серед причин може бути навіть недостатній баланс для проведення бажаної операції. Коли банкомат краде картку — це дуже неприємна ситуація.
Потерпілий відразу розуміє, що йому доведеться завітати у відділення банку , щоб пройти неприємну процедуру. А це мінімум кілька днів паперової тяганини, заява, інкасація банкомату і аж після цього пластик буде повернено. Якщо до того ж з картки було списано кошти, але банкомат їх не видав, то волокита повернення буде ще складнішою і довшою.
Експерти розповіли, як можна спробувати повернути картку не відходячи від банкомата.
Якщо цього не відбулося, почекайте ще хвилин 10-15 і спробуйте повторити ці маніпуляції. Можливо за цей час банкомат встиг перезавантажитися. Якщо ж нічого не вийшло, то не відходячи від банкомата телефонуйте на гарячу лінію банку, або через мобільний банкінг блокуйте картку і звертайтесь у найближче відділення за її відновленням.
Інколи люди не повертають свої картки, особливо якщо їх в них є декілька. Якщо на вкраденій картці були лише власні кошти, не було ніякої заборгованості, гроші банкомат не списував, то можна через додаток перекинути всі кошти на іншу картку, а вкрадену просто заблокувати і вже не відновлювати. Декому такий варіант дійсно підходить. Натомість відкрити нову картку набагато простіше ніж відновити стару.
Народне свято 5 квітня відоме під назвами Федулів день, Федул-вітреник, Федора-вітрениця. 5 квітня за новим стилем (18 квітня за старим) віряни традиційно вшановують пам'ять читця Феодула, преподобного Марка Афінського і святої Феодори Солунської. За с...
Кожному відомо, що з усього овочевого достатку існують ті овочі, що марно заморожувати.передають Патріоти України. Серед них – цибуля, але деякі домогосподарки навіщось продовжують прибирати її в морозилку. Навіщо це робити і яка у цьому практична кори...