"Буду вважати Пушкіна українцем": Клімкін відреагував на спроби Путіна "прихватизувати" Анну Ярославну

Як там було написано у Старому Заповіті? "Око за око, зуб за зуб".
Павло Клімкін. Фото: Новости - bigmir)net.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відреагував на спробу президента РФ Володимира Путіна привласнити Ярослава Мудрого. На своїй сторінці в Twitter Клімкін написав, що тепер буде вважати поета Олександра Пушкіна українцем, передають Патріоти України.

"Буду вважати Пушкіна українцем. Зрештою, українські Одеса і Крим неодноразово надихали його творчий геній", - написав міністр.
"Проблема навіть не в тому, що Росія намагається "привласнити" Анну Ярославну, а в тому, що дійсно вважає Анну Київську росіянкою...", - додав він.

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд

РФ готує окупацію Маріуполя і Бердянська, щоб відрізати Україну від Азовського моря

субота, 24 квітень 2021, 22:03

Тобто, головний напрямок вторгнення окупантів - це степовий Донбас, напрямок Маріуполь і Бердянськ. Вихід на Запорізьку і Херсонську області, повне охоплення акваторії Азовського моря. При цьому хочу підкреслити, що агресор робить це не для відновлення по