Хто наступний?: Суд виправдав мера-сепаратиста Стаханова, - Казанський

Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Юрій Борисов. Фото: РИА Новости Украина.

Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував "референдум" і допомагав бойовикам. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував антиконституційний референдум і сприяв бойовикам в розпалюванні воєнних дій проти України. Незважаючи на наявні докази, документи та відео - скатали черговий договірняк", - повідомляє журналіст.

Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о