Хто наступний?: Суд виправдав мера-сепаратиста Стаханова, - Казанський

Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Юрій Борисов. Фото: РИА Новости Украина.

Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував "референдум" і допомагав бойовикам. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

"Суд виправдав мера Стаханова Юрія Борисова, який в 2014 році організовував антиконституційний референдум і сприяв бойовикам в розпалюванні воєнних дій проти України. Незважаючи на наявні докази, документи та відео - скатали черговий договірняк", - повідомляє журналіст.

Борисов був одним з трьох мерів, заарештованих за сепаратизм. Наразі під вартою залишаються тільки Штепа зі Слов'янська і Слєпцов з Дзержинська (Торецького).

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а