"Хунта! Алярм!!! Зараз ця тварь просить допомогу на операцію чоловікові", - блогер про апологетку "ДНР" (фотофакт)

Любителька "русского мира" хоче випросити допомогу на операцію чоловіку, який начебто воював за ДАП, хоча насправді він є таким же сепаром, як і вона сама.

У мережі з'явилося фото дівчини з окупованої території, яка тримає символ "ДНР". Як виявилося, зараз ця любителька "русского мира" у Херсоні та Миколаєві просить допомогу для свого чоловіка. Про це пише Ігор Марчук у своєму Fаcebook, передають Патріоти України.

"Хунта! Алярм!!! Поможем?! Зараз ця тварь в Херсоні та Миколаєві просить допомогу на операцію чоловікові!" - підписав він фото.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд