Мера прикордонного міста затримали на хабарі, - Луценко

Мера, архітектора міста та депутата міськради спіймали на гарячому.

Затримання чиновників на Закарпатті. Фото: соцмережі.

Затриманими на Закарпатті на хабарі чиновниками міської ради є мер Чопа, архітектор міста та місцевий депутат. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Закарпатська прокуратура спільно з Нацполіцією затримала при отриманні 3000 дол. хабара мера Чопа, архітектора міста та посередника - депутата міськради", – написав Луценко.

Раніше в ГПУ поінформували про затримання на хабарі трьох чиновників Чопської міськради. Водночас їхні посади у відомстві не уточнили.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а