Наче пороблено родині: У Рівному викинувся з вікна батько стиліста, зарізаного власною дружиною

Чоловіка врятувати не вдалося - помер у кареті "швидкої допомоги".

Стиліста вбила власна дружина. Його батько також трагічно пішов з життя. Фото: соцмережі.

У Рівному викинувся з вікна 78-річний батько відомого стиліста Сергія Литвинова, який у лютому загинув від рук власної дружини. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Обозреватель.

Чоловік викинувся з вікна квартири на п'ятому поверсі будинку, де проживав разом із дружиною. Врятувати його не вдалося - помер у кареті "швидкої допомоги". Як розповіли знайомі сім'ї, він давно тяжко хворів - через хворобу його навіть не було на похороні сина, з яким прощалися біля цього ж під'їзду, хоч Сергій і давно жив окремо - в орендованому особняку.

Що стало причиною самогубства - залишається здогадуватися. Одні кажуть - переживання через смерть сина, інші - хвороба. Чоловік довгі роки практично весь час лежав у ліжку.

"Вважати самогубство наслідком загибелі Сергія не варто, можливо, він просто відчував сильне психологічне навантаження, враховуючи і свою хворобу, після всіх цих подій", - зазначив один із знайомих сім'ї.

Нагадаємо, 8 лютого 2017 року у Рівному 23-річна дружина завдала численні смертельні ножові поранення своєму чоловікові - відомому стилісту і бізнесменові Сергію Литвинову. Сховавши тіло в коморі, жінка полетіла на відпочинок у Єгипет. Однак там її затримали правоохоронці.

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а

"Паспортизація" в ОРЛДО: приховані небезпеки для України

п’ятниця, 30 квітень 2021, 23:25

Нинішня паспортна кампанія дозволить Володимиру Путіну стверджувати, що в Україні порушуються права уже не просто російськомовних громадян, як про це говорили на початку російсько-української війни, а безпосередньо громадян РФ. На мою думку, масовою розд