"Подарунки" від "братнього народу": Під Маріуполем на міні підірвався трактор (фото)

Зараз фахівці продовжують огляд території на відсутність інших вибухонебезпечних предметів.
Поле виявилось із вибухівкою. Фото: соцмережі.

В районі Талаківки під Маріуполем Донецької області підірвався трактор, водій отримав контузію. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу поліції Донецької області.

Звістка про надзвичайну подію надійшла о 09:00. Вибух стався за 2,5 км від Талаківки в бік Комінтернового: під час виконання сільськогосподарських робіт трактор зачепив міну.

"У тракториста легка контузія, поле чоловік покинув самостійно. Зараз фахівці продовжують огляд території на відсутність інших вибухонебезпечних предметів. Відкрито кримінальне провадження за ст. 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України", - зазначили в поліції.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а