Потрібно перекинути ще механізовану бригаду ЗСУ: Військовий експерт про загрозу атаки "окупантів" заради втримання ситуації в Криму (відео)

Навіть за умови вдалого завершення будівництва Керченського мосту, окупанти не зможуть підняти, наприклад, сільське господарство півострова. У подібній ситуації їм може дуже знадобитися Херсонщина.
Дмитро Тимчук. Фото: 112 Україна.

Народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук заявив, що Росія може зробити спроби захопити Херсонську область України. Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

На такий крок, на думку експерта, російське керівництво може піти заради забезпечення життєдіяльності анексованого півострова. "Найчастіше говорять, що через 5-6, максимум через 10 років прісної води в Криму не буде взагалі. Якраз через діяльність промислових підприємств і, в першу чергу, нашого великого українського диверсанта. Якого у нас чомусь не люблять. Тобто в цих умовах необхідно контролювати, як мінімум, Херсонську область для того, щоб забезпечити нормальне не просто сполучення з Росією, а існування півострова", - говорить Тимчук.

Це пояснюється тим, що навіть за умови вдалого завершення будівництва Керченського мосту, окупанти не зможуть підняти, наприклад, сільське господарство півострова. Експерт пояснює, якщо ідея по створенню "Бессарабської народної республіки" в Одеській області провалилася, то в Херсонській області ситуація складніша.

"Ми впродовж лютого-березня цього року моніторили дуже щільно ситуацію в Херсонській області за всіма напрямками – і виявили досить велику кількість вогнищ напруги", - говорить Тимчук. При цьому він вважає за необхідне посилювати оборону Херсонської області та передислокувати туди механізовану бригаду з Кіровограда.

"Оскільки фактично один батальйон ЗСУ на всю Херсонську область – при тому, що там знаходиться адміністративна межа з Кримом, при тому, що Херсонська область має величезне стратегічне значення як ключ до Криму - це не просто мало. Це, як на мене, злочин – тримати там таку мізерну кількість військ!", - вважає експерт.

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше