"Путін і його пропаганда постійно підміняють ідеологічне етнічним, бо в них немає інших аргументів", - Портніков

Не випадково пропаганда Кремля називає нас фашистами, а щоб повністю відтворити ідеологічну схему другої світової.

Путін просто відтворює "найкращі традиції" сталінізма. Фото: ИноСМИ.

Президент Росії Володимир Путін, як і вождь СРСР Йосип Сталін, користуються одними й тими пропагандистськими прийомами. Таку думку висловив відомий український журналіст і аналітик Віталій Портніков, передають Патріоти України із посиланням на Еспресо. TV.

"Під час Другої світової війни для мільйонів радянських людей більшовизм не сильно відрізнявся від націонал-соціалізму. Люди, які пережили червоний терор, Громадянську війну, розкуркулення, Голодомор, сталінські репресії та ГУЛАГ, не надто розуміли, що може бути гірше", – вважає експерт.

За його словами, коли Червона Армія увійшла на територію Німеччини, це була не армія визволителів, а армія месників, і вона мстилася не нацистам, а німцям. "Путін і його пропаганда постійно підміняють ідеологічне етнічним, говорять про "русскій мір", "російськомовне населення", "захист братів". Тому що, як і у Сталіна в 1941 році, у російського керівництва немає ніяких інших аргументів. І не випадково воно називає нас фашистами, щоб повністю відтворити ідеологічну схему другої світової", – додає він.

Також журналіст підкреслює, що у цієї схеми чимало шанувальників не тільки в Росії, але і в самій Україні, по той бік лінії фронту. "Тому що люди на всій території колишнього Радянського Союзу буквально отруєні "Війною" – навіть якщо самі цього не усвідомлюють. Потрібно просто чітко розуміти, що всюди, де прокидається ненависть за етнічним принципом, усюди, де кров торжествує над переконаннями і законом – там пробуджується Гітлер і пробуджується Сталін", – резюмував Портніков.

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше

Візит Блінкена засвідчив, що США готові активно взятися за врегулювання на Донбасі

неділя, 9 травень 2021, 20:35

Таким чином я досить скептично оцінюю підсумки візиту Ентоні Блінкена в Україну: перспективи вступу країни до НАТО є туманними, а надання Україні летальної зброї лише буде розглядатися США. Переконаний, що підтримка України на рівні декларацій незмінна, а