"Вірні путінці" нехай розважають скреп: СБУ заборонила в'їзд в Україну цілій компанії російських артистів

Всі вони підписали сумно відому заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка знаходиться у вільному доступі на сайті російського Мінкульту. А деякі ще й відзначилися кричущими антиукраїнськими заявами і діями.

Задорнов може розповідати про "піндосів" десь в іншому місці. Фото: соцмережі.

Служба Безпеки України заборонила в'їзд на територію України деяким діячам російського шоу-бізнесу і кінематографа. Новину передають Патріоти України.

Зокрема, як сказано в документі СБУ, опублікованого на сторінці громадського руху "Відсіч" у Facebook, режисерові Микиті Михалкову, співачці Надії Бабкіній, артисту Михайлу Задорнову, акторам Станіславу Говорухіну, Ірині Алфьоровій, Олексію Паніну і шоумену Леоніду Ярмольнику тепер заборонено в'їжджати на територію України.

Крім того, СБУ звернулося до Міністерства культури України, яке тепер має внести вищевказаних діячів до переліку людей, які загрожують національній безпеці країни. Це, в свою чергу, дозволить прибрати фільми і телепередачі з їх участю з українських телеекранів.

Втім, як зазначають активісти, із поданих 600 заяв із переліком інших прізвищ, які впливають на національну безпеку України і підтримують російську агресію на території України, СБУ розглянула лише 100, і в більшості випадків не виявила порушень із боку цих артистів.

"Хоча всі вони підписали сумно відому заяву на підтримку політики Путіна щодо України, яка знаходиться у вільному доступі на сайті російського Мінкульту. А деякі ще й відзначилися кричущими антиукраїнськими заявами і діями. Зокрема, "чистими" виявилися такі вірні "путінці" як Олександр Панкратов-Чорний, Геннадій Хазанов, Лоліта Мілявська (хоча їй і заборонений в'їзд, але в "чорний список" не внесена) і Федір Добронравов - останній не тільки підписав "пропутінську" заяву, не тільки на камеру заявив, що Крим - російський, а й відзначився побиттям українських активістів", - нарікають активісти організації "Відсіч".

Вони вимагають від СБУ припинити застосовувати подвійні стандарти щодо "різних рашистів", тому що їм усім не місце в Україні, а місце в "чорному списку".

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...

Битва за Азовське море: Чому Україна має заявити про денонсацію угоди 2003 року

середа, 12 травень 2021, 22:09

Переконаний, денонсація договорів із Росією щодо Азовського моря дала б Україні істотні переваги в процесі захисту власних територій і своєї економічної зони. Вчинивши так, ми б зняли безліч питань. І змогли б апелювати до країн Заходу, вказуючи на поруше