Загроза вторгнення Росії в Україну: Експерт назвав найнебезпечніший напрямок (відео)

Всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

Дмитро Тимчук. Фото: 112 Україна.

Росія формує на своєму західному кордоні з Україною дві нових армії, ще одну - у окупованому Криму, у той час як найбільш боєздатні частини українських збройних сил сконцентровані у зоні АТО. Про це в інтерв'ю "Апострофу" заявив координатор групи "Інформаційне опір", народний депутат України Дмитро Тимчук, передають Патріоти України.

"АТО - це ще наш менший головний біль в плані перспектив розвитку російської агресії. Набагато більша проблема - це те, що відбувається на півночі Донбасу, тобто на кордоні України з Росією, а також на північ від Донбасу", - зазначив депутат.

За його словами, мова йде фактично про дві новостворені армії РФ, плюс, одна армія зараз формується в Криму - 22-а загальновійськова. "Відповідно, з трьох сторін - з півдня, сходу і північного сходу - нам протиставлені вже три російські армії", - підкреслив Тимчук.

Він зазначив, що це питання порушувалося в парламентському комітеті з оборони, однак, всупереч оптимістичним реляціям Міністерства оборони, ситуація з формуванням нових бригад для прикриття кордону з РФ досить важка.

"Забезпечити дислокацію бригади на одному місці, сформувати її у полі, грубо кажучи, - це колосальні витрати. Передислокування теж не набагато дешевше. У будь-якому випадку, ці витрати зараз, під час війни, наш бюджет просто не витримає", - розповів депутат.

100 тисяч за пост у Фейсбуці: Ексначальник Нацполіції Луганщини судиться з жителем Сіверськодонецька

середа, 23 червень 2021, 23:55

вертає на себе увагу той факт, що незважаючи на контроль з боку керівництва держави, лише 21 квітня 2020 року колишньому керівникові місцевої військово-цивільної адміністрації оголошено про підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою о

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг", - політолог

п’ятниця, 18 червень 2021, 22:29

"Нехороша історія з Великим крадівництвом має нехороше продовження. Тепер у Зеленського будуть красти в борг. Пам’ятаєте як колишній радник голови Офісу президента Уманський заявив, що гроші із "ковідного фонду", які «чомусь» направили на будівництво д...