"Для когось це була романтика": Іноземні добровольці не очікували, що війна в Україні буде такою жорстокою, - CNN

До лав українського війська продовжують вступати іноземні добровольці, утім дехто з них стикається з "неочікувано жорстким" перебігом війни. Тому деякі бійці після побаченого розривають контракт, передають Патріоти України.

Як йдеться у матеріалі CNN, попри те що до Інтернаціонального легіону вступає все більше добровольців, в Україні не вистачає військовослужбовців, часом критично Так, влада відкрито визнає, що уникнення військової служби та недотримання правил мобілізації наразі є проблемою в Україні.

Лейтенант Дмитро Костюк розповів виданню, що їх підрозділ відчував нестачу людей, і тому "взвод почав поповнюватися іноземними бійцями, всього 12 осіб". Але, за його словами, багато хто з іноземців не розуміє усієї специфіки бойових дій в Україні, часто романтизуючи війну. Проте на передовій вони стикаються з жорсткою реальністю, і не кожен здатен це витримати.

"Для когось це була романтика війни, для когось – професійна діяльність. Для багатьох – це лише гарний рядок у їх резюме. Як правило, вони не усвідомлюють, у що влізають. Багато людей уявляють нашу війну як перестрілку з ворогом, але вони не розуміють, скільки тут артилерії, і що ти цілий день, кожен день сидиш під обстрілом і можеш взагалі не бачити ворога", – наголосив він.

Костюк також зауважив, що іноземні добровольці можуть легко розірвати контракт, на відмінну від українських військових. "У мене так було – майже половина людей все побачила і сказала: "Ні, ні, це вже занадто. Це не та війна, на яку ми підписалися", – поділився лейтенант.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...