"Я рада, що кілер залишився живий": Аміна Окуєва розповіла про напад на неї і чоловіка (відео)

Судячи з того, як кілер спілкувався, весь час розмовляв з європейським акцентом, він готувався не на кадировському подвір'ї - його готувала ФСБ або ГРУ.
Кілер Осмаєва - Артур Денісултанов-Курмакаев. Фото: ТСН.

Кілера, що здійснив замах на чеченського добровольця, відомого воїна АТО Адама Осмаєва, врятувала випадковість. Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН розповіла дружина бійця АТО Аміна Окуєва, передають Патріоти України.

"Я рада, що кілер залишився живий. Але це не моя заслуга. Якби у мене не заклинило гільзу, я б випустила весь магазин, і у нього було б дуже мало шансів. Може, підсвідомо я намагаюся цілитися не в голову. І коли заклинило, я почала кричати, що здаюся, щоб він не стріляв", - зазначила воїн.

При цьому Окуєва визнала: те, що кілер залишився живий, - справжнє диво.

"Це важливо не тільки для всієї політики, а й з геополітичної точки. Росія засилає своїх терористів і диверсантів по всьому світу, він працював і в Австрії. Ця людина намагалася відпрацювати в Україні. Немає ніяких гарантій того, що масові теракти у Франції та інших країнах здійснювали такі ж люди, професіонали, яким без різниці кого вбивати ", - підкреслила дружина Осмаєва.

Вона також зазначила, що не змогла б зупинити вбивцю без автоматизму.

"Кілер встиг зробити тільки два постріли. Я навіть не знала, що другий потрапив у руку, для життя це не небезпечно. Мені потрібно було тільки зняти з запобіжника. Якби не було патрона в патроннику, я б не встигла нічого зробити. Він розвернувся, припинив стрілянину і почав тягнутися до мого пістолета. Я різко відкинулася, лягла і ногою сильно штовхнула в обличчя. Він відлетів до лобового скла машини. Зняла з запобіжника, зробила серію пострілів, поки у мене не заклинило гільзу", - додала Аміна.

Як повідомляли Патріоти України, кілером, який напав на добровольця АТО Адама Осмаєва виявився особистий кілер лідера Чечні Рамзана Кадирова - Артур Денісултанов-Курмакаев на прізвисько "Дінго".

Лідер партії 5.10 Балашов прийшов на допит у костюмі Бетмена (фото, відео)

четвер, 5 серпень 2021, 20:59

Бізнесмен, колишній народний депутат і лідер партії 5.10. Геннадій Балашов з'явився на допит в поліцію в костюмі персонажа коміксів Бетмена. Про це він сам написав 5 серпня в своєму "Фейсбуці", передають Патріоти України. . Потім він додав, що отримав...