Генерал Девід Петреус, один з найвідоміших американських генералів останніх десятиліть, вважає, що прискорити кінець війни в Україні можуть більш жорсткі санкції, накладені проти Росії. Про це колишній очільник коаліційних сила в Іраку, ексдиректор ЦРУ, колишній командир США в Афганістані сказав в інтерв'ю німецькому порталу, передають Патріоти України.
Так, відповідаючи на запитання, як, на його думку, закінчиться війна в Україні, він заявив, що будуть переговори, результатів яких стане угода.
"Я думаю, що війна врешті закінчиться мирною угодою. Це станеться, коли російські лідери зрозуміють, що, з одного боку, неможливо вести війну в Україні, а з іншого - це просто не окупається. На жаль, я не можу передбачити, коли виникають ці умови", - сказав Девід Петреус.
Генерал і колишній глава ЦРУ додав, що санкції проти Росії слід посилити. Завдяки цьому, є шанс, що війна закінчиться раніше.
"Ми повинні зробити все можливе в США та на Заході, щоб підтримати Україну та наблизитися до дня, коли Володимир Путін зрозуміє, що ця війна не може бути проведена на українській землі і що вона невигідна", - додав Петреус.
Генерал Девід Петреус зізнався, що росіяни виявилися "навіть більш некомпетентними, ніж багато хто очікував". На його думку, армія агресора не має належної підготовки, включаючи, перш за все, тактичну підготовку та модернізовану зброю, а також її стратегія та командування мають серйозні недоліки.
Крім того, армія РФ "робить багато помилок" під час боїв. Натомість росіяни недооцінили Україну. "Вони повністю недооцінили можливості українських військових, рішучість українців та підтримку Київ США, інших країн НАТО та західних партнерів", - сказав Петреус.
Російські війська тиснуть на позиції Сил оборони у Часовому Яру. Та українські бійці не залишають шансу окупантам, ліквідовуючи елітні підрозділи армії РФ, передають Патріоти України. За даними ОСУВ, росіяни продовжують атакувати Часів Яр, кидаючи в бі...
За даними опитування КМІС, більшість українців не вірять у справедливий мир за президентства Дональда Трампа. Якщо у грудні 2024 року 31% респондентів очікували несправедливого миру, то у березні 2025 року цей показник зріс до 55%. Загалом ставлення до...