"Мы ехали штурмовать вас на УАЗике": З допиту 30 окупантів, які здалися бійцям 3-ї ОШБр на півночі Харківщини (вiдео)

3-тя окрема штурмова бригада ЗСУ взяла в полон декілька немалих груп російських окупантів на своєму напрямку в Харківській області.

"В теорії бригада мала там відновитися після 2 років безперервного перебування у найгірших точках фронту. В реальності на відтинку, де 3 ОШБр мала набратися сил для нових контратак, їм протидіє дуже велике угрупування російської армії і щодня на місце своїх 200-их і 300-их противник підвозить новобранців.

Про масштаби дій свідчить і кількість взятих у полон - медіаслужба 3-ї ОШБр сьогодні публікує інтервʼю з 30 російськими військовослужбовцями одночасно", - пише журналістка Тетяна Даниленко.

Зазначажться, що серед полонених окупантів - не тільки контрактники, але і мобіки. Дехто з них отримав повістку у травні 2024 року.


Стало відомо про уражені кораблі на суднобудівному заводі Керчі

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:26

На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...

Перед Керченським мостом через "наймасованішу атаку безпілотників за останній рік" утворилася рекордна черга з тисяч автівок в бік росії (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 13:12

Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...