"Цього разу німецькі танки доїдуть до Москви", - військовий експерт про сценарій удару по РФ (відео)

В разі військової агресії РФ в країнах Балтії армії країн НАТО моментально вдарять по РФ.

О.Жданов. Фото: Голос Столицы.Німецькі танки швидко дійдуть до Москви в разі, якщо Росія зважиться на військову агресію проти країн Балтії. Армії країн НАТО на чолі з США завдадуть нищівного удару по Російської Федерації. Таку думку в ефірі "Обозреватель.LIVE" висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, далекосхідний регіон РФ вже контролюють Сполучені Штати: "Там стоїть авіаносець і есмінці з "Томагавками".
Також Жданов нагадав, що Америка завдала потужного удару в Афганістані по найбільшому центру підготовки бойовиків, куди РФ постачала боєприпаси і продовольство.
"У Сирії був показовий виступ ракет "Томагавк". Там не військовий удар був, а виключно політичний. Росію попередили і дали можливість російській авіації спокійно піти", - сказав експерт.
Він підкреслив, що і в Балтійському регіоні для Кремля склалася невтішна ситуація. "Там угруповання країн Балтії, в Польщі збільшення контингенту. Я вже не кажу про системи ПРО в Польщі і в Румунії. Зараз на підході (флот НАТО), в тому числі і есмінців США з "Томагавками" на борту", - пояснив Жданов.
"Тепер від Балтики відміряйте 2500 км - Москва потрапляє в зону ураження. Плюс ударне авіаційне крило в країнах Балтії з бригади армійської авіації - вертольоти вогневої підтримки", - заявив гість студії.
Також заступили на рейд і французькі авіаносці класу "Міраж", сказав він. "А це авіаційний удар. Одна заправка - один політ до Москви і назад", - сказав Жданов.
"Ну і танкова бригада Бундесверу. Раніше були "Тигри" і "Пантери", а зараз "Леопарди". Але хрести на вежах залишилися ті ж самі. Гіпотетично, якщо допустити конфронтацію з боку РФ проти країн Балтії, то "Леопарди" з цими ж хрестами доїдуть до Москви цього разу", - додав військовий експерт.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

"Было очень много разговоров о том, как важно снизить напряжение": Ілларіонов допустив повторення "Мюнхенської змови" для України

понеділок, 17 травень 2021, 16:22

Нинішня позиція Заходу щодо ситуації в Україні нагадує події, які передували Мюнхенській змові у 1938 році. Тоді Європа намагалася замирити нацистську Німеччину, однак в підсумку дозволила анексувати Судетську область Чехословаччини. Таку думку в інтер...