
В СБУ уточнили, що ця радіолокаційна станція досить рідкісна у ворожій армії та використовується для розвідки та виявлення вогню наземних артилерійських систем.
Кіберфахівці Служби безпеки України спільно з військовослужбовцями з Сил оборони знищили ворожу радіолокаційну станцію "Зоопарк" вартістю 25 мільйонів доларів. Про це повідомила пресслужба СБУ.
"Спецпризначенці департаменту кібербезпеки уразили російську радіолокаційну станцію контрбатарейної боротьби "Зоопарк" кількома fpv-дронами. Окупанти хотіли ввести в оману наших воїнів, розмістивши поруч із добре закамуфльованою РЛС декілька макетів. Але "Зоопарк" це не врятувало", — йдеться у повідомленні.
В СБУ уточнили, що цей комплекс досить рідкісний у ворожій армії.
"Він призначений для розвідки та виявлення вогню наземних артилерійських систем: ствольної артилерії та РСЗВ", — наголосили в українській спецслужбі.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...