Російський правозахисний проект Gulagu.net опублікував моторошні фотографії зі сценами сексуального насильства над ув'язненими в туберкульозній лікарні у місті Саратові. Відео, на якому демонструються ці фото, опубліковане на офіційному YouTube-каналі правозахисної організації, повідомляють Патріоти України.
Загалом у ролику п’ять фотографій, на яких приховано обличчя. На одній з них голий чоловік із закритим марлевою пов'язкою пахом лежить на підлозі в позі розп'ятого, а навколо нього стоять люди в чорному, які розтягують в сторони прив'язані до його рук бинти.
На другому фото - голий чоловік, ноги якого розсунуті та прив'язані до лікарняного ліжка. Над ним, тримаючи в руці якийсь тюбик, нависає інший чоловік.
На третьому фото - секс між двома чоловіками. На четвертому чоловік відтягує гумку трусів, стоячи за спиною голого чоловіка, який перехилений через спинку ліжка. На останньому фото - четверо голих чоловіків з татуюваннями вишикувалися перед камерою, тримають один одного за геніталії. Усі фотографії супроводжуються підписом: “Кабінет начальника відділення”.
Як повідомляє видання “Медиазона”, раніше ув'язнені та їхні родичі розповідали про тортури і вимагання в обласній туберкульозній лікарні №1 (ОТБ-1) управління Федеральної служби виконання покарань у Саратовської області. За їхніми заявами було відкрито кримінальні провадження за статтею про насильницькі дії сексуального характеру, вчинені групою осіб з особливою жорстокістю.
Як свідчать у своїх показах потерпілі, з боку адміністрації цієї установи до них застосовувалися тортури, зокрема, у вигляді зґвалтування дерев’яним держаком швабри чи просто дерев’яними палицями.
Потерпілих у справах про насильство в цій установі четверо. Вони називають одні й ті ж прізвища ґвалтівників - “активістів”, офіційно оформлених в тюремній лікарні санітарами і завгоспами.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...