Бацька раптово пішов на поступки: Протасевича і його дівчину перевели під домашній арешт, - BBC

Білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича перевели під домашній арешт. Його дівчину Софію Сапегу також перевели під домашній арешт. Про це повідомили батьки затриманих, передають Патріоти України.

Відомо, що росіянка Софія Сапега зараз живе одна в орендованій квартирі в Мінську, що стало несподіванкою для її батьків.

"Ми знаходимося в шоці", - сказав вітчим Софії Сергій Дудич. Чи зняті з Софії звинувачення, Дудич сказати не може, "щоб не нашкодити дочки", але сім'я сподівається на це. Зазначено, що Роман Протасевич також був переведений під домашній арешт.

"Мені складно коментувати дії влади, які у них цілі, може, він втягнутий в якусь політичну гру", - сказав батько затриманого. За його словами, звинувачення з Сапеги і Протасевича не були зняті.

"Адвокат нічого не говорить, влада нічого не говорить. Якщо змінили запобіжний захід, це поліпшення їх побутових умов. В іншому, що буде далі, невідомо", - додав батько Романа Дмитро Протасевич.

Оновлено: адвокат сім'ї Сапеги підтвердив, що її перевели під домашній арешт, очікує, що найближчим часом її доля буде вирішена позитивно. Він зазначив, що з дівчиною продовжують слідчі дії. Адвокат планує найближчим часом з Сапегою зустрітися.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...