Facebook запустить нову стрічку новин - без постів друзів

Нову вкладку тестуватимуть в різних куточках світу протягом декількох тижнів.

Facebook тестує нову стрічку новин. Фото: Где Трафик.

Невдовзі у мобільних додатках для соцмережі Facebook має з'явитися нова вкладка Rocketship. Вкладка по суті буде другою стрічкою новин, без будь-яких повідомлень або фотографій ваших друзів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Facebook буде показувати у цій вкладці відео і статті на основі ваших вподобань та переглядів в основній стрічці новин.

Facebook буде показувати у новій вкладці відео і статті на основі ваших вподобань та переглядів в основній стрічці новин.


"Ми тестуємо додаткову емісію популярних статей, відео і фотографії, індивідуальну для кожної людини на основі контенту, які можуть бути цікавими для них. Ми чули від людей, що вони хочуть у легкий спосіб вивчати новий контент, який вони ще не бачили", – пояснив виданню прес-секретар Facebook.

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...

"Хороший був день народження": Учасниця відвертої фотосесії в Туреччині показала нові фото і відео з яхти

четвер, 6 травень 2021, 11:59

Одна з учасниць відвертої фотосесії на яхті в Туреччині Вероніка Курган, яка того дня якраз святкувала свій день народження, поділилася новими фотографіями і відео з яхти. Також вона написала, що свято їй дуже сподобалося, незважаючи на те, що в резуль...