Хіти тижня. Населення "республіки" не хоче воювати: Шахтарі ОРЛО влаштували бунт проти "військових зборів"

На захопленій терористами території зростає невдоволення окупаційною владою.

Ілюстрація:Новинарня

В "ЛНР" шахтарі влаштували повстання проти "навчальних військових зборів". Про це повідомив прихильник "русского мира" і житель Луганська Микола Вулич, передають Патріоти України з посиланням на Остров.

"Мої друзі з Червоного Партизана повідомили, що там шахтарі не витримали свавілля влади і 30 січня на місцевій шахті був справжній бунт. Коли приїхали воєнкомівські забирати всіх на військові збори, шахтарі повстали і в грубій формі їм відмовили, висловивши невдоволення діями влади. Воювати, на жаль, ніхто не хоче", - написав він.

Вулич зазначив, що терористи вирішили переформатувати "навчання" в "збори резервістів", щоб заспокоїти незадоволених людей. Також, Вулич визнав, що бойовики ОРЛО несуть дуже серйозні втрати. "Тільки вчора у нас 7 хлопців були вбиті "укропами".... Їх місця нема ким замінити. Тому потрібно тренувати чоловіків, щоб було ким замінити наших полеглих героїв. Сказати безпосередньо про мобілізацію влада боїться, оскільки це призведе до сильних бунтів", - пише він .

"На 17 лютого запланований третій етап (зборів резервістів - ред.). Згідно з планом зборів, до 15 лютого на облік в наші військкомати повинні стати всі чоловіки у віці від 18 до 50 років, які за станом здоров'я можуть взяти участь в цих зборах ... . Серед населення Республіки починаються обурення такою політикою влади ", - запевняє сепаратист.

Вулич додав, що бойовики повинні знайти рішення мобілізації, інакше українські військові їх розіб'ють. "ЛНР" і "ДНР" зараз як порохові бочки. Якщо влада не знайде рішення мобілізації - нас укропи візьмуть тепленькими, без єдиного пострілу", - додав він.

"Аксесуар" до 9 травня?: На Львівщині чоловік продавав червоний прапор з Леніним (фото)

четвер, 6 травень 2021, 12:15

На Львівщині працівники Служби безпеки України викрили місцевого жителя, який продавав стяг комуністичного тоталітарного режиму напередодні 8-го травня – Дня пам’яті та примирення. Про це повідомляє Управління СБУ у Львівській області, передають Патріо...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...