За словами Розенбаума, Шуфутинський включив чимало його творів в свій репертуар, не запитавши дозволу і не перейнявшись виплатою авторських відрахувань.

Відомий своєю пропутінською позицією і підтримкою анексії українського Криму російський співак і композитор Олександр Розенбаум поскаржився на свого колегу по пісенному цеху Михайла Шуфутинського. Про причини сварки він розповів в ефірі передачі «Легенди музики» на російському пропагандистському каналі, передають Патріоти України.
За його словами, Шуфутинський включив чимало творів колись популярного Олександра Яковича в свій репертуар, не запитавши дозволу і не перейнявшись виплатою авторських відрахувань. І така поведінка виконавця суперхіта «Третье сентября» обурило самого барда. «Коли я побачив і почув Шуфутинського, я від щастя мало не збожеволів - мої пісні, класні аранжування, все красиво так зроблено. А потім, коли я поїхав за кордон, у мене запитували, чому я співаю пісні Шуфутинського. Тоді мене це зачепило, тому що 90% пісень, які тоді створили йому успіх, це були мої твори», - зазначив Розенбаум.
Як виявилося, Михайло Шуфутинський став виконувати твори Розенбаума під час еміграції в США. Більш того, після цього він записав цілий альбом, що складається виключно з композицій Олександра Яковича. При цьому авторське право було порушено. Між двома шансоньє почався серйозний конфлікт, через який вони повністю припинили спілкування.
На щастя, пізніше відомим бардам вдалося домовитися - зараз всі розбіжності залишилися давно в минулому. «Ми - нормальні люди. Якийсь час не спілкувалися, але зараз вже давно-давно все добре. Ми хочемо програму зробити, тому що мої пісні, які Міша заспівав, вони знакові досить для нього, а для мене вже тим більше. Тому чому нам не заспівати їх разом?», - сказав Розенбаум.
Військовий медик і медичний менеджер Гліб Бітюков розповів, чому українці не хочуть служити у піхоті, відверто пояснивши всі наслідки. Про це Бітюков сказав у інтерв’ю «Свобода Live», передають Патріоти України. Під час розмови ведуча нагадала про скан...
Третя хвиля весняних заморозків завдала удару по садах України, що загрожує зниженням врожаю кісточкових фруктів і суниці, а остаточні наслідки для врожаю яблук стануть відомі лише наприкінці травня. Очікується зростання імпорту фруктів і підвищення за...