Кожен п'ятий безсимптомний: Вчені розповіли, які хворі більш інтенсивно поширюють коронавірус

Всі люди повинні продовжувати носити маски та тримати дистанцію, щоб знизити поширення вірусу.

Вчені опублікували раніше невідомі факти про те, як безсимптомні хворі впливають на поширення коронавірусу. Дослідники повідомили, що більшість людей не мають симптомів під час вірусу, повідомляють Патріоти України із посиланням на видання "Nature".

Як стало відомо, заражені, які переносять COVID-19 без наслідків, поширюють інфекційний агент в меншій мірі. Так, кожен п'ятий інфікований не буде відчувати жодних симптомів. Такі пацієнти можуть передати вірус мінімальній кількості людей. Вчені зазначили, що всі люди повинні продовжувати носити маски та тримати дистанцію, щоб знизити поширення вірусу.

Дослідник інфекційних захворювань в Медичній школі Стенфордського університету Крутіка Куппаллі вважає, що проблема з встановленням достовірної цифри частоти безсимптомного протікання COVID-19 полягає в визначенні людей.

На початку епідемії дослідження показали, що частота безсимптомних випадків може досягати 81%. Минулого місяця мет-аналіз розрахував частоту безсимптомного перенесення хвороби – близько 17%. Варто додати, у більшості людей симптоми COVID-19 розвиваються через 7-13 днів після зараження.

Хіти тижня. "Знайди кота!": Українців спантеличила нова оптична ілюзія, над нею ламають голову всі (фото)

вівторок, 24 листопад 2020, 18:00

У мережі була опублікована нова оптична ілюзія, яка спантеличила користувачів соцмереж, передають Патріоти України. Пропонуємо вам знайти кота на представленому нижче фото.

Антициклон "Валентин" різко змінить погоду в Україні: Синоптик розповіла, чого чекати

вівторок, 24 листопад 2020, 17:37

Погода в Україні опиниться в середу, 25 листопада, під впливом антициклону з красивим ім'ям "Валентин". Він розжене опади з більшості території України, але до кінця все ж таки не впорається Синоптик Наталка Діденко розповіла у Facebook про погодну сит...