На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти

Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет.

Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на суму понад 2,8 тис. грн заважили майже 70 кг.

Зазвичай у банку принесені монети рахують вручну. Однак кошти з бутля рахував спеціальний апарат, який сортує монети й видає на екран кількість грошей. Майже за 2 години касирка посортувала монет на 29 пакетів.

"Загальна сума 20 тисяч 836 гривень і 30 копійок – це зарахують на рахунок в Національному банку", – сказала вона.

Загалом за 1,5 місяця акції для наших воїнів вдалося зібрати майже 900 тис. грн. У НБУ зазначили, що найактивнішими учасниками акції є діти.

"Вони долучаються самотужки і приносять ці монети разом з батьками. Наша мета не якась певна сума коштів. Основна мета – це дати кожному українцю можливість зробити свій вклад у перемогу, навіть, якщо це 10 копійок", – сказала головна експертка управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяна Машлаковська.

Як це працює: збираєте усі монетки, які маєте вдома та приносите до будь-якого банку, який бере участь в акції.

Монетки, які є в обігу, приймуть у відділеннях і одразу перерахують Збройним силам України. Ті монети, які вивели з обігу спочатку поміняють на дійсні гроші й вже потім їх можна задонатити для армії.

Зараз на руках українців монет на 5 млрд грн – це ті, що в обігу. І ще на 500 млн грн тих, які вже недійсні. Віддати їх і допомогти армії можна до 31 жовтня 2022 року, додали в Нацбанку.

Ще патякає про "внутрішній зміст": У мережі показали, як Кіркоров наростив собі м'язи преса та грудей за допомогою пластики - Навіть Z-патріотим не втрималися від уїдливих комента

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:36

Естрадний російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує путінський режим та кровопролитну війну РФ проти України, наростив собі м'язи преса та грудей за допомогою пластики. У мережі показали перші знімки артиста після операції, які викликали шквал г...

За роботу без оформлення та сірі зарплати доведеться заплатити до 201 тис. грн штрафу: У податковій озвучили попередження

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:35

В Україні Державна податкова служба разом із Держслужбою з питань праці разом перевірятимуть роботодавців. Мета: знайти тих, хто платить зарплати у конвертах, не оформляє найнятих працівників. За порушення загрожує штраф до 201 тис. грн, передають Патр...