На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти

Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет.

Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на суму понад 2,8 тис. грн заважили майже 70 кг.

Зазвичай у банку принесені монети рахують вручну. Однак кошти з бутля рахував спеціальний апарат, який сортує монети й видає на екран кількість грошей. Майже за 2 години касирка посортувала монет на 29 пакетів.

"Загальна сума 20 тисяч 836 гривень і 30 копійок – це зарахують на рахунок в Національному банку", – сказала вона.

Загалом за 1,5 місяця акції для наших воїнів вдалося зібрати майже 900 тис. грн. У НБУ зазначили, що найактивнішими учасниками акції є діти.

"Вони долучаються самотужки і приносять ці монети разом з батьками. Наша мета не якась певна сума коштів. Основна мета – це дати кожному українцю можливість зробити свій вклад у перемогу, навіть, якщо це 10 копійок", – сказала головна експертка управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ Тетяна Машлаковська.

Як це працює: збираєте усі монетки, які маєте вдома та приносите до будь-якого банку, який бере участь в акції.

Монетки, які є в обігу, приймуть у відділеннях і одразу перерахують Збройним силам України. Ті монети, які вивели з обігу спочатку поміняють на дійсні гроші й вже потім їх можна задонатити для армії.

Зараз на руках українців монет на 5 млрд грн – це ті, що в обігу. І ще на 500 млн грн тих, які вже недійсні. Віддати їх і допомогти армії можна до 31 жовтня 2022 року, додали в Нацбанку.

Перед смертю жінку зґвалтували: Cпливлли моторошні подробиці вбивства окупантами родини з дітьми на Запоріжжі

понеділок, 5 грудень 2022, 17:49

Російські окупанти розстріляли батьків та їхніх двох малолітніх дітей у селищі Комиш-Зоря. Жінку росіяни зґвалтували та задушили. Про це повідомляє "РІА Мелітополь", передають Патріоти України. Вбивство мирних жителів сталося 17 листопада в селищі Коми...

Нові вимоги до трудового стажу та перерахунок: Що чекає на пенсіонерів у 2023 році в Україні

понеділок, 5 грудень 2022, 15:58

Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня в Україні збільшився до 2093 гривень. Аналогічний розмір тепер і у мінімальної пенсії. Але ось з 2023 року змін і переглядів пенсій не передбачено, повідомляє портал "Соціалка", передають Патріоти ...