"Назад в Середньовіччя. Жінок ображати - ряса не тисне?": Мережа обурена поведінкою священика УПЦ з Полтавщини

Росіянин Олександр Дедюхін знову засвітився у скандалі.

Олександр Дедюхін, священик УПЦ. Фото: "Фейсбук"

Священик з Полтавщини, ім'я якого останнім часом все більше з'являється у ЗМІ з приводу різних скандалів, Олександр Дедюхін, родом з Чіти (Росія), знову обурив мережу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Фейсбук".

"Отець Олександр (УПЦ) виклав на своїй сторінці пост про редактора сільської газети, думка якої про Церкву розійшлася з думкою Дедюхіна. Здавалося б, звичайна справа - полеміка з приводу релігії в Україні - але отець Олександр дозволив собі викласти у мережі ім'я редакторки, та прямі образи і жаргон на її адресу", - пишуть користувачі.

Також коментатори та інші користувачі "Фейсбуку" звернули увагу на те, що "прямих образ з боку жінки щодо Дедюхіна не було, а він - не лише священик, а й людина та чоловік, і така поведінка ганьбить всю його Церкву": "Назад в Середньовіччя... Це вже ні в які ворота! Він же чоловік - а ображати жінок - це непристойно, тим більш "боротися" з тим хто слабший за тебе. Як після цього, ряса не тисне?", "Ганебно. Ми боремося за єдність церков або кожний за свою церкву хоча б, а тут священик (чи можна ще його так назвати) МОЄЇ церкви (бо сам в УПЦ КП ходжу) таке "гім*о" пише, і була б причина... а тут якась сільська газета його образила, ой яка цаца...", "Росіянин Дедюхін завжди був опальним, не звертайте уваги - він окрім як жінок хаяти не вміє нічого, керівництва боїться та у фейсбуці як троль боягуз пише маячню, мені соромно що в моєму Патріархаті такі люди", - коментують поведінку священика користувачі соцмереж.


З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...