"Об нас витирають ноги!": У Росії збунтувалися дружини "мобіків", які вимагають повернення чоловіків з "СВО" - їх намагаються залякати

У Росії збунтувалися дружини "мобіків", які вимагають повернення чоловіків з "СВО": їх намагаються залякати

Дружини "мобіків" у різних містах Росії намагаються організувати бунти та мітинги, щоб повернути додому своїх чоловіків. Російська влада дозволів на масові заходи не дає, прикриваючись "ковідними обмеженнями", натомість пропонує росіянкам пільги та гроші. Про це йдеться в матеріалі "BBC News Русская служба", передають Патріоти України.

Жінки скаржаться, що замість демобілізації їм пропонують збільшення відпусток та зарплат, але це не замінить здоров'я їхнім чоловікам. Найбільше їх турбує, що мобілізовані повинні бути на фронті до закінчення "СВО", але точних дат, коли це відбудеться, ніхто не називає. Через це дружини окупантів намагаються надати своїй проблемі якомога більшого розголосу.

У своїх відписках на звернення росіянок у Генштабі РФ спробували пояснити, що їм невигідне встановлення термінів служби мобілізованих. Мовляв, тоді вони отримуватимуть оклад лише у дві тисячі рублів, що призведе до катастрофічного падіння доходів сімей військовослужбовців та зростання соціальної напруженості.

Тепер дружини окупантів скаржаться, що російське командування постійно "перевзувається" і змінює свої заяви. Жінки наполягають на тому, що воювати повинні військові, а не цивільні люди.

"Ми дуже довго поводилися мирно, але ми бачимо, що об нас витирають ноги. Влада сама себе поставила в ситуацію, коли дуже легко розгойдувати човен, і не треба нас у цьому звинувачувати – ми нічого не розгойдуємо, ми просто хочемо повернути наших цивільних чоловіків", – заявляють росіянки.

Без "Сертифікату захисника" не отримаєш меддопомогу? У "Дії" можуть запровадити новий документ

понеділок, 11 грудень 2023, 6:45

У новому законопроєкті про зміни до мобілізації в Україні, над яким зараз працюють депутати, може бути передбачене запровадження "Сертифікату захисника" - фактично аналога військового квитка. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають...

Податкові перевірки в Україні повернулися: Кого перевірятимуть та за якими правилами

понеділок, 11 грудень 2023, 6:22

Від грудня 2023 в Україні мають поновити податкові перевірки бізнесу. Їх було призупинено з початку війни, проте влада скасувала мораторій для ряду категорій підприємців, передають Патріоти України. РБК-Україна розповідає, для кого перевірки повернутьс...