
У місті Слов'янськ на Донеччині троє малюків ледь не згоріли заживо. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Мати дітей залишила їх самих вдома, і пішла розважатися. Будинок загорівся вночі, а про пожежу всіх гавкотом сповістив сусідський пес. Повідомляється, що будинок загорівся через несправну проводку.
У будинку МНС-ники виявили трьох дітей. Дівчинку і двох хлопчиків забрали в лікарню. "Діти у віці три з половиною, два з половиною, і один з половиною роки. В даний час їх життю нічого не загрожує. Ознак отруєння чадним газом не виявлено", - повідомляє заступник головного лікаря обласної лікарні Слов'янська Тетяна Неклюдова.
За словами матері, якої не було вдома, вона виховує дітей одна, тому іноді залишає їх самих вдома. "Близько 12 години ночі вона закрила дітей вдома, і залишила їх з метою проведення свого дозвілля", - повідомляють в поліції.
Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за
невиконання батьківських обов'язків.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...