
У місті Слов'янськ на Донеччині троє малюків ледь не згоріли заживо. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Мати дітей залишила їх самих вдома, і пішла розважатися. Будинок загорівся вночі, а про пожежу всіх гавкотом сповістив сусідський пес. Повідомляється, що будинок загорівся через несправну проводку.
У будинку МНС-ники виявили трьох дітей. Дівчинку і двох хлопчиків забрали в лікарню. "Діти у віці три з половиною, два з половиною, і один з половиною роки. В даний час їх життю нічого не загрожує. Ознак отруєння чадним газом не виявлено", - повідомляє заступник головного лікаря обласної лікарні Слов'янська Тетяна Неклюдова.
За словами матері, якої не було вдома, вона виховує дітей одна, тому іноді залишає їх самих вдома. "Близько 12 години ночі вона закрила дітей вдома, і залишила їх з метою проведення свого дозвілля", - повідомляють в поліції.
Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за
невиконання батьківських обов'язків.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...