Послугу збираються поставити на потік: Китайці успішно клонували кошеня

Кошеня, назване Дасуаном, народилося 21 липня.

Китайська біотехнологічна компанія Sinogene, що спеціалізується на комерційному клонуванні домашніх тварин, успішно клонувала першу домашню кішку. Про це представник компанії заявив на прес-конференції в понеділок, 19 серпня, передають Патріоти України із посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Дасуан
Кошеня, назване Дасуаном, народилося 21 липня. Але компанія не поспішала оголошувати про результати експерименту, поки не переконалася, що він здоровий та життєздатний.
Експерименти з клонування котів компанія почала рік тому. У травні клонований ембріон пересадили сурогатній матері-кішці. Вона іншої породи, але поводиться по-материнськи. Кошеня прекрасно розвивається, воно активне і росте.
Дасуан і оригінальна кішка, у якої брали клітини для отримання ДНК, зовні ідентичні. Це було перше комерційне клонування на замовлення власника померлої кішки, ім'ям якої назвали кошеня. Щасливий замовник заявив, що з нетерпінням чекає жовтня, коли зможе забрати кошеня з лабораторії компанії. Тривалість життя клонованої кішки така ж, як і у всіх інших кішок.
Плани компанії

Заступник генерального директора Sinogene Чжао Цзяньпін сказав, що успішне клонування кошеняти дозволить компанії офіційно почати пропонувати послуги клонування кішок, які, як очікується, будуть коштувати 250 000 юанів (2,3 млн руб.). Він сказав, що кілька власників кішок вже забронювали послугу. Компанія також пропонує послуги клонування собак вартістю 380 000 юанів (3,5 млн руб.).

Пекінська компанія обмірковує використання своєї технології для клонування зникаючих тварин. Це більш складний процес, тому що клонування зникаючої тварини вимагає експериментів із міжвидового клонування. Поки що наука не готова здійснити його через технологічні бар'єри. Все ще малоймовірно, що кролик може народити свиню, наприклад. Але Sinogene працює над цією проблемою.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...