Тримаймося міцніше: У National Geographic показали, як вплине повне танення льодовиків на континенти та Україну

Маленькі північноєвропейські країни - Нідерланди, Данія, Естонія - можуть зникнути практично зовсім.

Журнaл National Geographic змoделював кaрту світу у випaдку, якщо розтaнуть усі льодoвики на планеті. Вони пишуть, звісно, про Лондон і Венецію але видно, що Україна втратить в абсолютних показниках чи не найбільше території в Європі (не рахуючи європейської частини Росії), зазначають Патріоти України.

Маленькі ж північноєвропейські країни - Нідерланди, Данія, Естонія - можуть зникнути практично зовсім. Середземноморські країни якраз постраждають менше, бо вони більш гірські одразу від моря.

Атлантичний океан зникне. Підуть під воду Флорида, все узбережжя Мексиканської затоки, а також такі міста, як Нью-Йорк, Чарльстон, Новий Орлеан та ряд інших. За припущеннями вчених, пагорби Сан-Франциско у Каліфорнії перетворяться на скупчення островів.

Басейн Амазонки на півночі і басейн річки Парагвай на півдні стануть єдиною атлантичною затокою, яка знищить Буенос-Айрес, узбережжя Уругваю і більшу територію Парагваю.

Порівняно з іншими континентами, Африка втратить найменше суші, однак підвищення рівня моря може збільшити температуру повітря на планеті, що зробить життя в Африці неможливим. Єгипет, Олександрія і Каїр поглинуться водами Середземного моря.

Китай, Бангладеш і більша частина узбережжя Індії чекає така ж доля, як і європейські міста.

В результаті танення льодовиків всередині Австралії з’явиться нове море, а от більша частина вузької прибережної зони, де проживає багато австралійців, зникне під водою.



Цифри можуть стати неприємним "сюрпризом": Кому та коли можуть підвищити суми в платіжках за світло

неділя, 28 квітень 2024, 6:28

Невчасне подання показань лічильника електроенергії може призвести до підвищенних рахунків за світло через розрахунок за середньодобовим обсягом споживання. Важливо подавати показання своєчасно: за два дні до закінчення поточного календарного місяця та...

Маловідомі факти історії: Данило Галицький не перший наш король, інший князь отримав цей титул значно раніше, а Русь-Україна - статус королівства аж до ХХ століття

неділя, 28 квітень 2024, 6:15

В середні віки королівський титул надавався владою або Римських понтифіків, або очільниками Священної Римської імперії (папи та імператори довгий час змагались за виключне право на цей привілей,-ПУ). Тому найвпливовіші правителі Русі після прийняття хр...