За інформацією чиновника, Україна не отримає вакцину від коронавірусу лише якщо завадять форс-мажорні обставини. "Наприклад, не відпустять партію, партія потрапить у ДТП, літак не вилетить через негоду. Якщо ми не отримаємо в лютому вакцину, то лише через такі от речі. Я більш ніж впевнений, що в лютому почнеться кампанія з імунопрофілактики проти коронавірусу", – сказав Ляшко.
Якою саме вакциною будуть щеплювати громадян України, він точно не сказав. "Питання в тому, яка вакцина приїде першою. Та, що може бути виділена в межах міжнародної програми COVAX, яка передається Україні безоплатно. Або та, яку Україна законтрактувала за бюджетні кошти". На його думку, якщо перші поставки надійдуть від COVAX, то найімовірніше це буде вакцина Pfizer.
Раніше Ляшко наголошував на тому, що є попередня домовленість про 16 млн доз препарату від коронавірусу, з них остаточно підтверджено надання нашій країні 8 млн. Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов інформував, що серед них – препарати компаній AstraZeneca, Novavax, Pfizer і Moderna.
Нагадаємо, що першим почав вакцинацію своїх громадян від коронавірусу Ізраїль – 20 грудня минулого року. Наразі, згідно з даними сервісу Our World in Data, тут введено найбільшу кількість доз препарату – 2,04 на 100 осіб. Далі за ним йдуть Об’єднані Арабські Емірати – 0,9 дози, Сербія – 0,67, Велика Британія – 0,52, Ісландія – 0,37 та Сполучені Штати – 0,37 дози на 100 осіб.
Згідно з чинним законодавством, громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов'язані своєчасно повідомляти територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) про будь-які зміни в особистих даних. Треба знати, які конкрет...
Більшість людей на заслуженому відпочинку із задоволенням отримують від держави різні види доплат. При цьому не всім відомо, що збільшити суму виплат можна і самостійно, радить експерт з пенсійної справи Сергій Коробкін, передають Патріоти України. Для...