"В Кремле мне сказали не засорять их медиапространство": Український балерун, татуйований портретом Путіна, позбувся роботи і матеріальної підтримки

Сергій Полунін заявив, що нібито завжди хотів займати нейтральну позицію, об'єднати всі сторони і "навчити світ любити".

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Танцюрист балету Сергій Полунін, який раніше викликав скандал своїми гомофобськими і сексистськими постами в Instagram, а також підтримкою президента країни-агресора Володимира Путіна, втратив роботу, спонсорів і прихильність російської влади. Про це пише The Guardian, яка взяла інтерв'ю у танцюриста, передають Патріоти України.
"Поганий хлопчик балету втратив практично все - акторську і модельну роботу, виступи на Ted, спонсорів", - пише видання. У січні 2019 Паризька опера відмовилася від співпраці з Полуніним через його гомофобські, сексистські та спрямовані проти людей з надмірною вагою висловлювання.
Guardian отримала пропозицію від його менеджера про інтерв'ю, в якому Полунін хотів пояснити свою позицію. Він заявив, що завжди хотів займати нейтральну позицію, об'єднати всі сторони і "навчити світ любити", а пост про Путіна, від якого нібито виходить світло, написав після прогулянки в пустелі Катару в якості "маніфесту любові". Полунін говорить, що був здивований негативною реакцією своїх підписників.
Після публікації татуювання із зображенням Путіна на грудях Полуніну заборонили в'їзд в Україну. "Напевно він отримав якусь підтримку від Росії", - припускає автор інтерв'ю. "Ну, немає. Російська адміністрація сказала мені перестати забруднювати їх медіа-простір", - відповів Полунін.

Сьогодні танцюрист зосереджений на медитації, малюванні та хореографії. Він, за інформацією видання, отримав кілька ролей в балеті в Мюнхені та Лондоні. Також у Полуніна виникла ідея нового татуювання - напис "Спаси и сохрани" на плечах.

"Завжди раді стати у пригоді": Посли Швеції та Польщі відреагували жартами на вихід України у 1/8 фіналу Євро-2020

четвер, 24 червень 2021, 9:29

Шведський посол потролив збірну України, яка вийшла у плей-оф Євро-2020 завдяки перемозі збірної Швеції над Польщею, передають Патріоти України. Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг виклав у Twitter відомий мем з бригадою будівельників і написав: "Завж...

На Закарпатті неповнолітній зґвалтував школярку на пасовищі, йому винесли вирок

четвер, 24 червень 2021, 9:27

За доводами ювенального прокурора Іршавського відділу Хустської окружної прокуратури Іршавським районним судом постановлено вирок стосовно неповнолітнього закарпатця за фактом зґвалтування малолітньої дитини (ч. 4 ст. 152 КК України). Його засуджено д...