Уперше з початку російського вторгнення в Україну загинув доброволець з Нідерландів. Життя 55-річного Рона Вогелара обірвалося 4 травня, передають Патріоти України.
Чоловік вступив до Українського іноземного легіону і під Харковом був обстріляний артилерією. Волонтер, який служив разом з Роном у тому ж підрозділі, повідомив, що той загинув одразу після обстрілу.
"Він ніколи не шкодував про своє рішення. Він був щасливий і відчував, що він був у правильному місці. Його командир сказав: "Він загинув героєм", – сказала донька загиблого.
За словами речника МЗС країни, жодних повідомлень від української влади поки що не надходило.
За даними De Telegraaf, у середині березня на території України перебували приблизно 70 громадян Нідерландів, які вирішили взяти участь у війні.
Раніше було відомо про загибель щонайменше 15 іноземних громадян, які пішли воювати за Україну. Вони були з Грузії та Білорусі, а 29 квітня стало відомо про загибель громадянина Великої Британії Скотта Сіблі, який воював в іноземному легіоні, створеному з ініціативи президента України Володимира Зеленського.
Додамо, що в Україні раніше запровадили безвіз для всіх іноземців, які готові вступити до Інтернаціонального легіону. Бажання воювати за незалежність нашої країни висловили добровольці з Польщі, Нідерландів, Швеції, Данії, Великої Британії, Латвії, Литви та багатьох інших країн. Зокрема, за даними посольства України в США, заявки на вступ до легіону подали понад 3 тисячі американців (станом на 8 березня).
Щоб приїхати до України і воювати пліч-о-пліч з українськими воїнами, іноземцям потрібно:
Після прибуття до України ви зможете підписати контракт і вирушити на боротьбу з російськими окупантами.
Хоча доходи українців у вигляді зарплати зростають, в унісон із нею піднімаються і ціни на товари та послуги. Як результат — інфляція і зростання споживчих цін у 2024-му році виявилися вищими, ніж прогнозувалося раніше, і склали 12%, передають Патріоти...
За часів Радянського Союзу існувала досить велика кількість різноманітних заборон, причини яких залишаються незрозумілими й досі. Так, наприклад, виробництво та продаж кетчупу підпали під заборону невдовзі після того, як у країні було налагоджене його ...